Mini­WEB — osob­ný web, kto­rý pre­ko­ná tvoj nud­ný živo­to­pis a tvoj­mu pod­ni­ka­niu dodá štýl

Rišo Néveri / 20. júla 2015 / Business

Mini­WE­Bom od slo­ven­skej Mini­Fak­tú­ry si vytvo­ríš osob­ný, či pro­fe­si­onál­ny web rých­lej­šie, ako stih­neš vypiť kávu. Či si pod­ni­ka­teľ, ale­bo jed­not­li­vec a chceš sa pre­zen­to­vať, toto je ten správ­ny spô­sob. Cha­la­nom z pries­ku­mu vyply­nu­lo, že viac ako 90% z ich zákaz­ní­kov nemá vlast­ný web, pre­to pri­šli s novým rie­še­ním.

 

MiniWeb je určený pre každého podnikateľa, ale aj jednotlivca, ktorý nemá webovú stránku. Podnikateľom ponúka možnosť profesionálne prezentovať svoje podnikanie a získať tak nových klientov, kým jednotlivcom umožní vytvorenie osobného webu. Stačí, ak sa zadarmo zaregistruješ na stránke MiniFaktúry a vytvoríš si vlastný miniWEB. Na vytvorenie nepotrebuješ vedieť programovať a nečaká ťa nič komplikované. Celý proces je intuitívny a pohodlne jednoduchý. Ja som si vlastný web vyklikal do 5 minút :). 

 

 

Určite si obľúbiš možnosť tvorby portfólia, či sekcie na prezentáciu svojich schopností a zručností. MiniWEB tak môžeš využiť na vytvorenie kreatívneho CV, či prezentáciu svojho koníčka. Jedná sa síce o doplňujúcou službu MiniFaktúry, ale má potenciál osloviť široké obecenstvo. Chalani túto novinku ešte ani oficiálne nepredstavili a predsa ju už teraz používajú desiatky firiem. Spoločnosť Beattuners vytvorila vlastný web medzi prvými a vyzerá naozaj cool! Ďaľšou kvalitnou ukážkou miniWebu je stránka Erika Hudáka , samotného CTO MiniFaktúry.

 

Web si vytvoril aj náš kapitán ;)

 

 

 

Po vytvorení stránky dostáva každý zákazník, ktorému odošleš faktúru možnosť ohodnotiť tvoje podnikanie, čím získavaš užitočný feedback od klientov a reálne prezentuješ kvalitu svojej firmy. Keďže je MiniWEB prepojený s MiniFaktúrou, vytvorením webu získavaš aj profesionálny fakturačný systém, v ktorom vyfakturuješ čokoľvek pohodlne aj cez smartfónom. Chalani ti však chceli naozaj vyhovieť a pridali navyše možnosť, zadať vlastnú doménu pre zachovanie tvojho brandu. Pokiaľ si s niečím nevieš rady, napíš im v chate a radi pomôžu.

 

Vytvor si vlastný web hneď teraz!

 

Pridať komentár (0)