Nakúp nákup, ktorý pomôže!

  • Ulov si kúsky zo šatníka známych osobností a príď na Celodenné dobré nakupovanie.
  • Ulov si kúsky zo šatníka známych osobností a príď na Celodenné dobré nakupovanie.

Jedinečný a štýlový second-hand NOSENE už po 7-my krát v Bratislave organizuje celodenný charitatívny event. Už v utorok 16.11.2018 si môžeš kúpiť kúsky zo šatníka svetoznámej fotografky Márie Švarbovej, podnikateľky a filantropky Silvie Kušnírovej a riaditeľky komunikácie Tatra banky Milady Halovej.

Celou predajnou sumou spoločne podporíme pomoc pre tri občianske združenia.

Jedinečná príležitosť kedy si počas jediného dňa ulovíš špeciálne kúsky svetoznámych značiek za zlomok ceny a prispeješ tam, kde je to potrebné. Oblečenie značiek ako Alexander Mcqueen, DKNY, Acne studios, Miu Miu ale aj bežne dostupných ako je Zara či Mango iba jediný deň – pripravené voňavé.

Event, ktorého vznik začal spoluprácou so Silviou Kušnírovou pri ,,výpredaji“ jej šatníka už v roku 2016 a úspešne pokračuje až dodnes.

Vyjadrenie Sisa

,,Mám rada veci, ktoré dávajú zmysel. A verím, že dobrá energia generuje ďalšie dobro a to sa mi páči. Tento projekt mi dáva zmysel už len tým, že robí dobre dvakrát. Keď si niekto kúpi moju vec a urobí mu radosť a táto vec dostane nový život. Takýto nákup navyše vygeneruje financie aj na pomoc vzácnym organizáciám, ktoré majú robenie dobra v každodennom poslaní. Takéto vzácne násobenie dobra a tento pocit by sme si mali dopriať častejšie.“ hovorí Milada Hálová

A kam smeruje finančná pomoc vyzbieraná počas tohto eventu?

Nákupom podporíte hneď tri občianske združenia – MyMamy Oz., o.z. Divé Maky a Raná starostlivosť o.z., ktoré vďaka príspevku môžu pokračovať v šírení svojej myšlienky a pomoci ľuďom, ktorí to majú v živote o niečo ťažšie.

,,Oblečenie, ktoré zákazníci v NOSENE nájdu má svoj príbeh a navyše pomáha dobrej veci. Celodenné dobré nakupovanie, z ktorého celý výťažok podporí dobrú vec sme sa rozhodli pripravovať v spolupráci so známymi osobnosťami aj preto, že ich oblečenie, ktoré už nenosia podporí rôzne témy a oblasti,“ objasňuje Katka Hutyrová, spolumajiteľka a manažérka NOSENE.

Nezabudni, platí staré známe – kto skôr príde, ten má najväčšiu šancu uloviť si najlepšie kúsky.

Zapíšte si preto do kalendára deň 16.11.2018 a sledujte event aj priamo na Facebooku (prelink na evet https://www.facebook.com/events/321982548386034/)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech