Pornhub mení zážitok z porna, predstavil TwerkingButt!

  • Najnovšia sexi hračka z dielne Pornhubu mení kompletne tvoj zážitok z porna a virtuálna realita sa s jej použitím stáva ešte viac reálnou ako kedykoľvek predtým.
image_1436532268.jpeg
  • Najnovšia sexi hračka z dielne Pornhubu mení kompletne tvoj zážitok z porna a virtuálna realita sa s jej použitím stáva ešte viac reálnou ako kedykoľvek predtým.

 

Zdá sa, že Pornhub sa stáva kráľom vo svete porna. Nemyslím tým teraz samotné video, skôr mám na mysli vychytávky, ktoré zážitok z porna prenesú až k tebe. Ak máš aj ty rád pohľad na ženský zadok, tak teraz zvíš svoju pozornosť. Pornhub uvádza do sveta prvý model ženské pozadia, ktorý od toho skutočného nemá vôbec ďaleko. Celý „systém“ sa ovláda pomocou diaľkového ovládača alebo prostredníctvom appky v tvojom smartphone. Zadok sa dokonca zohreje na príjemných 36 stupňov, čim dokáže simulovať ľudské teplo. Ďalšou vychytávkou, je vibrovanie alebo funkcia masírovania.

TwerkingButt bol vytvorený zo špeciálneho materiálu, ktorý má pripomínať ľudskú kožu. Vývoj tohto zadku trval neuveriteľné 4 roky, takže by mal byť prepracovaný do posledného detailu. :) A to myslím doslova, keďže je vybavený naozaj všetkým. Áno aj otvorom.

 

 

TwerkingButt sa bude predávať v dvoch verziách, „classic“ a „deluxe“. Deluxe sa dodáva aj s okuliarmi na virtuálnu realitu, takže vaše porno zážitky sa od teraz stanú skutočnejšími ako kedykoľvek predtým. Oficiálne predstavenie má prebehnúť už o 2 dni na erotickom veľtrhu ANME v Kalifornii a do predaja po celom svete sa dostane už v auguste. Ak nechceš už čakať a chceš byť medzi prvými, ktorí TwerkingButt budú mať, môžeš si ho predobjednať už teraz. Cena klasickej verzie je $699 a Deluxe verzia sa bude predávať za $999. Avšak Startitup sa podarilo pre všetkých nedočkavých záujemcov „vybaviť zľavu!“ Počas prvého týždňa predaja TwerkingButt bude jeho cena nižšia. Verzia Classic bude tvoja už za $499 a Deluxe za $799.

 

 

 

zdroj: The Next Web

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech