SportPass: Športový rezervačný systém pre všetkých

  • Chcete sa prihlásiť vo svojom športovom centre na hodinu, ale je bezmála obsadená a nemáte čas hľadať náhradu? Skúste appku SportPass.
image_1399380032.jpeg
  • Chcete sa prihlásiť vo svojom športovom centre na hodinu, ale je bezmála obsadená a nemáte čas hľadať náhradu? Skúste appku SportPass.

 

Nestihli ste alebo ste sa zabudli prihlásiť na svoju obľúbenú hodinu taeba, zumby alebo jogy? Každému z nás sa to stane. A čo spravíte? Zavoláte do svojho fitcentra a tam sa dozviete, že hodina je bezpodmienečne obsadená. Keď máte čas, začnete hľadať na webe, kde sa ešte cvičí, a volať, či majú voľné miesto. No väčšinou bezúspešne. Málokto z nás vie, že v mnohých športových centrách sa rušia rezervácie približne polhodinu pre začiatkom hodiny. A práve tu videla malá skupina nadšencov priestor pre vznik aplikácie SportPass.

 

 

O čo ide?

SportPass je mobilná aplikácia, ktorá pomáha športovým klubom a podobným podnikom predávať zrušené alebo nepredané aktivity. Prostredníctvom tejto aplikácie si ich športoví nadšenci môžu rýchlo a jednoducho kúpiť, čím klub nepríde o peniaze a záujemca o svoju hodinu.

Aplikácia umožňuje klubom osloviť nový segment zákazníkov, ku ktorým by sa bez nej nemali ako dostať. Na druhej strane pre športovcov je to možnosť spoznať nové športové kluby, možno aj s lepšími službami.

Hlavným cieľom je optimalizovať rezervačný systém a poskytnúť športovcom maximálnu pohodlnosť a jednoduchosť pri rezervácii ich obľúbených aktivít. SportPass tiež uľahčuje naplánovanie si športových programov na každý deň po celý rok. Nová aplikácia je prínosom pre majiteľov športových centier, ktorí si vďaka nej môžu naplánovať rozvrh hodín s maximálnou vyťaženosťou, obsadzovať trénerov podľa potreby a v neposlednom rade zistiť, akú hodinu klient preferuje.

 

 

Aplikáciu si bude možné stiahnuť od 1. novembra tohto roka v AppStore a zatiaľ bude platiť len pre mesto New York. „SportPass dáva športovým klubom v New Yorku flexibilitu a možnosť osloviť viac zákazníkov za rozumnú cenu. …  Je to win-win pre každého“, povedal zakladateľ a CEO SportPass-u Jay Surovy, ktorý je mimochodom bývalým tenistom. Okrem neho sa na aplikácii podieľali Kuba Dubrovsky, dizajnér Peter Kovac a softvérový špecialista Jozef Pridavok.

Znejú vám mená celkom slovansky? Je to tak, tím je zo Slovenskej a Českej republiky.

Kto sa do niečoho takého pustí u nás? :)

 

Zdroj: sportpass.me

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá