Sygic prekonal 100 miliónov používateľov!

  • Slovenská navigácia Sygic sa stala prvou offline navigáciou na svete, ktorej počet inštalácií dosiahol 100 miliónov. Túto skvelú správu oznámi jej CEO Michal Štencl na stránkach Sygicu.
image_1438895584.jpeg
  • Slovenská navigácia Sygic sa stala prvou offline navigáciou na svete, ktorej počet inštalácií dosiahol 100 miliónov. Túto skvelú správu oznámi jej CEO Michal Štencl na stránkach Sygicu.

 

„Keď pred jedenástimi rokmi spoločnosť Sygic ešte len začínala, sníval som o tom, že vytvoríme produkt, ktorý budú s nadšením používať ľudia na celom svete. Dnes má aplikáciu Sygic GPS Navigation nainštalovanú vo svojich telefónoch viac ako 100 miliónov ľudí,“ týmito slovami začal Michal Štencl oficiálne poďakovanie na stránkach Sygicu.

 

 

Úspech, ktorý sa podaril Sygicu je fantastickým dôkazom ich skvelo odvedenej práce a zároveň je aj veľkou motiváciou pre ostatné slovenské spoločnosti, aby sa aj oni presadili v ťažkej svetovej konkurencii. Spoločnosť Sygic bola založená v roku 2004, takže tento úspech sa jej podaril po 11 rokoch od založenia. Celkom slušné na slovenské pomery! :) Tento rekordný počet používateľov je skvelý úspech, avšak ako povedal Michal Štencl, oveľa viac ho teší to, že ich navigáciu používajú denno denne vo svete milióny ľudí. A presne to je ich plán. Spraviť z navigácie Sygic niečo ako nástroj každodenného používania. Dôkazom toho je aj pridávanie rôznych online funkcií, pomocou ktorých sa postupom času stane z čisto offline navigácie hybridná.

 

 

„Naším cieľom je, aby sa z aplikácie Sygic stala NAJLEPŠIA hybridná navigácia. Bude v sebe spájať výhody offline máp a aktuálne informácie o tom, čo sa deje okolo nás – a na cestách,“ prezradil víziu Sygicu Michal Štencl. Sygic si do budúcnosti vytýčil aj množstvo čiastkových cieľov a to napríklad nachádzanie najrýchlejších trás počas zápchy, informovanie o skrytých nástrahách na ceste, ale najmä vyriešenie problému parkovania v mestách. Plány Sygicu sú jednoznačným znakom, že z ich navigácie by sa postupom času mala stať appka každodenného použitia.

Ako poďakovanie ponúka Sygic všetkým svojim používateľom na dva týždne bezplatné využívanie jeho Live služieb. Stačí, keď si v telefóne otvoríte aplikáciu Sygic GPS Navigation a v ponuke Sygic Store aktivujete položku Live služby zdarma.

 

Startitup Sygic-u gratuluje, z tohto úspechu máme obrovskú radosť a veríme, že ciele, ktoré si nastavili, sa im podarí aj úspešne splniť.

 

 

Kontakt na šéfredaktora zodpovedného za články Startitup.sk: [email protected]

zdroj: Sygic

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech