SYGIC už aj na App­le Wat­ch!

Lukáš Gašparík jr. / 14. júla 2015 / Business

Slo­ven­ská spo­loč­nosť Sygic dnes pri­šla s ďal­šou skve­lou novin­kou, kto­rou len doka­zu­je svo­je jas­né posta­ve­nie na trhu. Ako jed­nu z prvý­ch navi­gá­cii ju totiž môžeš nájsť už aj na App­le Wat­ch.

 

"Sme veľmi radi, že môžeme svetu oznámiť ďalšiu novinku a to Sygic GPS navigačnú aplikáciu pre Apple Watch. Od dnes je v Appstore k dispozícii pre západnú Európu a Brazíliu. Ostatné oblasti budú pridané v priebehu pár dní. Súčasní používatelia Sygic GPS navigácie si ju tak môžu bezplatne stiahnuť do svojich Apple Watch. Rýchla a jednoduchá aktualizácia umožňuje okamžitú synchronizáciu zariadenia v momente, keď vodič opúšťa svoje vozidlo a potrebuje pokračovať v navigácii aj počas chôdze."

 

 

Táto novinka len potvrdzuje, že slovenský Sygic patrí medzi najinovatívnejšie spoločnosti vôbec a právom patrí medzi svetovú špičku v oblasti navigácií. Spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2004 a na ktorej čele stojí Michal Štencl si od svojho vzniku prešla už viacerými míľnikmi. Momentálne sa tak jedná o najsťahovanejšiu offline navigačnú aplikáciu na trhu a rozšírenie o Apple Watch môže trhovú pozíciu len upevniť!

 

 

Sygic sa snaží prinášať nápady, ktoré menia svet a jeho hlavným cieľom je stať sa trend-setterom v kategórii cestovania a navigácie. V rebríčkoch úspešnosti high-tech firiem obsadzuje popredné priečky a navigácia Sygic patrí dlhodobo medzi top aplikácie v Apple App Store a Google Play na Androide. Každý deň si ju stiahne viac ako 150 000 užívateľov a dnes naviguje už viac ako 95 miliónov ľudí po celom svete.

 

Momentálne sa Sygic venuje prepojeniu navigácie so systémom v aute, prepojeniu aplikácie so smart hodinkami a ďalšími smart zariadeniami ako sú napríklad Google Glass. Ako líder na trhu má Sygic prístup k najnovším technológiám veľkých automobiliek, ktoré úplne zmenia spôsob používania mobilných aplikácií počas jazdy. Hlavnou víziou Sygicu je sprevádzať každého človeka na cestách a teraz s Apple Watch appkou už aj popri chôdzi. :)

 

 

zdroj: Sygic

Pridať komentár (0)