YouTube po novom prehráva zábavnejšie 360 stupňové reklamy!

  • YouTube spustilo novú službu a začína prehrávať ako reklamy už aj 360 stupňové videá. Účelom tohto kroku je zvýšiť percentá sledovanosti, čo 360 stupňové videá dokázateľne zvládnu!
image_1437838751.jpeg
  • YouTube spustilo novú službu a začína prehrávať ako reklamy už aj 360 stupňové videá. Účelom tohto kroku je zvýšiť percentá sledovanosti, čo 360 stupňové videá dokázateľne zvládnu!

 

360 stupňové reklamy vám pri sledovaní na počítači umožňujú pohybom myši posúvať svoje zorné pole. Ak sledujete reklamu na mobile, svoje zorné pole ovládate jednoducho tak, že mobil nakloníte, podľa toho, čo akurát chcete sledovať. No a prvou značkou, ktorá začala hneď využívať novú funkciu, ktorú YouTube ponúka je pivo Bud Light.

 

 

To, že YouTube zaviedlo túto funkciu, ale vôbec nie je prekvapivým krokom. Google predstavilo 360 stupňové videá totižto už v Marci, takže bolo len otázkou času, kedy bude funkcia zavedená aj pre reklamy. Od ich 360 stupňovej podoby si navyše môžu inzerenti sľubovať naozaj veľa. Google totiž potvrdil, že už spomínané 360 stupňové videá boli na YouTube až o 36% úspešnejšie než ich konkurencia v podobe štandardných videí.

Na YouTube teda môžeme v blízkej budúcnosti čakať nárast 360 stupňových reklám (ale i videí), ktoré sa budú snažiť osloviť ľudí viac, než tie bežné. Trend akým sa začnú uberať najnovšie videá je teda jasný, kedy sa však dočkáme už ja prvého 360 stupňového filmu? Len si predstav, nebolo by to úžásné? Pozeral by si presne tam, kam by si chcel. Zdá sa, že technológia 360 stupňových videí nám otvára úplne nové možnosti ako si užiť sledovanie filmov a videí. Osobne si myslím, že film tohto typu je len otázkou času a už teraz sa môžeš začať pomaly tešiť a odrátavať dni, kedy pôjdeš do kina na prvý 360 stupňový film.

 

Zdroj: thenextweb.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech