ZTE Axon 7 ponúka Snapdragon 820, 20 MPx fotoaparát, špičkové stereo reproduktory či kompletnú LTE podporu. Dostane ťa aj jeho nová cena!

  • ZTE už dlhé roky patrí medzi najznámejších čínskych výrobcov smartfónov, ktorý posledné roky veľmi postúpil. Jeho súčasné vlajkové lode môžu hravo konkurovať smartfónom svetových mien, pričom cena ide neustále dolu. Perfektným príkladom je aj špičkový ZTE Axon 7 v najnovšej akcii.
zte
  • ZTE už dlhé roky patrí medzi najznámejších čínskych výrobcov smartfónov, ktorý posledné roky veľmi postúpil. Jeho súčasné vlajkové lode môžu hravo konkurovať smartfónom svetových mien, pričom cena ide neustále dolu. Perfektným príkladom je aj špičkový ZTE Axon 7 v najnovšej akcii.

Smartfón ZTE Axon 7 bol síce predstavený už v máji, no až teraz sa objavuje na skladoch prvých čínskych e-shopov. Spolu s naskladnením súčasnej vlajkovej lodi ZTE prichádzajú aj prvé akcie. Jednu takú spustil aj e-shop Gearbest.com, ktorý nadupaný ZTE Axon 7 ponúka za zatiaľ najnižších 373 €! Za túto perfektnú cenu si vlajkovú loď Axon 7 môžeš kúpiť až po aplikovaní zľavového kupónu AXON priamo do objednávky na webových stránkach e-shopu.

zte-axon-7-akcia-8

Konštrukcia ZTE Axon 7 je vyrobená z luxusného hliníku, ktorý dodáva naozajstný pocit prémiovosti. K dispozícii sú dve farebné variácie – zlatá a šedá. Po obvode nájdeme tradičné prvky ako 3.5 mm audio jack navrchu a napájací USB Type-C port naspodku. Rýchly skener odtlačkov prstov je umiestnený v strede zadnej časti. Na prednej strane sa okrem 5,5-palcového 2K Super AMOLED displeja (jemnosť 538 ppi) s 2.5D zahnutím, ktorý je mimochodom takmer bez rámikov, nachádza aj dvojica špičkových stereo reproduktorov s podporou HiFi a Dolby Atmos. Displej Axon 7 je teda bez pochýb jedným z najlepších na trhu a ZTE sa tiež sústredilo na plnohodnotné využitie vo virtuálnej realite.

zte-axon-7-akcia-1

Po výkonovej stránke zvolil výrobca to najlepšie, čo je momentálne na trhu dostupné. Srdcom Axonu 7 je teda Snapragon 820 s taktom 2,2 GHz, ktorý tvorí skvelú dvojičku so 4 GB operačnou pamäťou RAM. Kapacita úložiska činí 64 GB. Čerešničkou na torte je možnosť rozšírenia pamäte pomocou microSD kariet o ďalších 128 GB. Batéria ZTE Axon 7 disponuje 3250 mAh kapacitou a podporuje najmodernejšiu rýchlonabíjaciu technológiu Qualcomm Quick Charge 3.0. Podľa údajov spoločnosti je plné nabitie možné za 100 minút.

zte-axon-7-akcia-5

Operačným systémom sa stal novší Android 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou MiFavor UI 4.0. Dizajn nadstavby sa drží najmodernejších prvkov Material dizajnu a pripomína čistý Android. V strede zadnej časti si svoje miesto našiel 20 MPx hlavný fotoaparát s výbornou clonou f/1.8, optickou stabilizáciou obrazu a fázovým zaostrovaním PDAF. Predná selfie kamera ponúka rozlíšenie 8 MPx a clonu f/2.2. Nespornou výhodou smartfónu je aj DualSIM a 4G LTE mobilné pripojenie s podporou až 9 svetových LTE frekvencií, zahŕňajúc  700, 800, 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100 a 2600 MHz.

zte-axon-7-akcia-3

Ešte pred objednaním smartfónu treba počítať aj s možnou platbou DPH po zachytení balíka na colnici, keďže ide o tovar dovážaný z krajín mimo EÚ. K cene 373 € tak treba prirátať 20% daň, čo robí v tomto prípade 74,6 € + 4,5 € ako poplatok za colné konanie. Celkovo vás špičkový ZTE Axon 7 vyjde na 452 €, čo je vzhľadom na výbavu stále výborná cena. Stále je tu však nízke percento pravdepodobnosti, že práve tvoj balík nebude zachytený colnicou, čím by nutnosť platby DPH odpadla.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech