14 bežných veci, za neuveriteľne šialené ceny

  • Marketing v súčasnosti hýbe svetom, a tak sa výrobcovia snažia vyhovieť naozaj každému. Napríklad pre milionárov ponúkajú najbežnejšie veci s dotykom luxusu za úplne šialené sumy, len aby naplnili ich požiadavku. No čo, v dnešnej dobe plnej milionárov sa niet čomu čudovať, že sú ochotní míňať peniaze na úplne zbytočné veci.
diamond_slide1
shawish.ch
  • Marketing v súčasnosti hýbe svetom, a tak sa výrobcovia snažia vyhovieť naozaj každému. Napríklad pre milionárov ponúkajú najbežnejšie veci s dotykom luxusu za úplne šialené sumy, len aby naplnili ich požiadavku. No čo, v dnešnej dobe plnej milionárov sa niet čomu čudovať, že sú ochotní míňať peniaze na úplne zbytočné veci.

Mentolová pasta

90 €

Aj keď to vyzerá, že na zubnej paste nemôže byť nič špeciálne. Avšak spoločnosť TheOdent navrhla zubnú pastu, ktorá obsahuje jedinečnú patentovanú zložku Rennou, ktorá po prvom použití posilňuje a chráni zuby počas celého dňa.

zdroj foto: theodent.myshopify.com

 

Záchodová doska

270€

Ručne vyrobená záchodová doska z uhlíkových vlákien sa nedá prehliadnuť. Prírodný a ľahký materiál bol použitý na vyrobenie tejto dosky v obmedzenom množstve od spoločnosti Carbon Fiber Gear. Teraz si už videl/a všetko ? :)

zdroj foto: carbonfibergear.com

 

Slúchadla

570 €

Hovorí sa, že hudba znie oveľa lepšie cez slúchadla Gold Striker, pretože máš v ušiach skutočné 24-karátove zlato.

zdroj foto: goldstriker.co.uk

 

Vlnené ponožky

1 060 €

 

Vlnené ponožky od spoločnosti FALKE boli vyrobené v limitovanej edícii iba 10ks. Ponožky sú vyrobené z vlny. Vlna použitá na výrobu týchto ponožiek sa považuje za najdrahšiu na svete.

zdroj foto: falke.com

 

Lampa v tvare mraku

3 000 €

Tento oblak je dizajnová lampa od spoločnosti Kaufman Mercantile, ktorá nielen že osvetľuje miestnosť, ale vydáva aj typické zvuky búrky ako hrom a dážď. Môžeš si tiež vybrať jas a farbu.

zdroj foto: kaufmann-mercantile.com

Kuchynsý nôž

4 820 €

Tento kuchynský nôž od firmy Nesmuk je neuveriteľné drahý a cenný. Čepeľ je vyrobená z uhlíkovej ocele, rukoväť z brezy a obruč zo striebra. Nôž je balený v koženom púzdre v lakovanej krabici s povrchovou úpravou a balenie obsahuje aj špeciálny olej na nože.

zdroj foto: nesmuk-shop.com

 

Ceruzka

12 000 €

Nemecká spoločnosť Faber – Castell uviedla na svoje narodeniny na prvý pohľad jednoduchú ceruzku. Pravda je však iná, nakoľko ceruzka je vyrobená z cédra a vrchnák je vyrobený z bieleho zlata s 3 diamantmi.

zdroj foto: http:luxurylaunches.com

 

Monopoly

12 700 €

Tak populárne a tak drahé. Firma Zontik sa rozhodla pokryť hraciu dosku kožou a všetky nápisy vpísať zlatom a všetky hracie kúsky zo striebra. Skutočná pastva pre oči aj dušu pre tých, ktorí milujú luxus v každom detaile.

zdroj foto: zontikgames.com

 

iPhone 7

23 120 €

Stuart Huges je klenotník z Liverpoolu, ktorý vlastnými rukami vytvoril neuveriteľne drahý kus obľúbeného smartfónu. Jeho telo je vyrobené z 24-karátového zlata.

zdroj foto: stuarthughes.com

 

Žiletka

90 000 €

A čo tak kúpiť si žiletku značky Zafirro? Tá cena nie je vtip, pretože rukoväť je vyrobená z kovu, ktorý je možné nájsť len v kusoch meteoritu. Pokiaľ ide o čepele, tak tie sú vyrobené z bieleho zafíru a otočné kolíky sú z platiny.

zdroj foto: zafirro.com

Toaletný papier

1 393 700 €

Tento papier od firmy Toilet Paper Man je vyrobený z 24-karátového zlata, čomu zodpovedá aj jeho cena. Austrálska spoločnosť je pripravená predávať jeden kotúč za skutočne šialenú sumu a ako bonus dostaneš fľašu šampanského, aby si mohol/a osláviť svoju naozaj „užitočnú“ insvetíciu.

zdroj foto: toiletpaper.com.au

Čajník

2 700 000 €

„Obyčajný“ čajník od Chitra Collection. Je vyrobený zo zlata a zdobený 1 500 ks diamantmi a 500 rubínmi. Kedže existuje niekoľko potenciálnych kupcov, tak je možné, že táto cena ešte nie je konečná a čajník sa bude dražiť, čím sa jeho cena bude len a len zvyšovať.

zdroj foto: chitracollection.com

 

Kabelka

3 400 000 €

Mouawad predstavili svetu svoju kabelku vyrobenú z 18-karátového zlata, ktorá je obalená 4 517 farebnými diamantmi. Určite by sa hodila k šatám nejednej dámy, avšak stojí to za tú sumu?

zdroj foto: mouawad.com

Prsteň

62 600 000 €

Prsteň nie s diamantom, ale z diamantu. Shawish vstúpili do sveta šperkov a predstavili tento jedinečný prsteň. Švajčiari predsa nikdy na šperkoch nešetrili.

zdroj foto: shawish.ch

 

zdroj: brightside.me

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech