24-ročná Rakúšanka skrotila obrovského medveďa vďaka jej ohybnosti

  • Takéto kúsky je naozaj možné vidieť len v Rusku
  • Mladá gymnastka sa preslávila netradičným pózingom
m
Caters News Agency
  • Takéto kúsky je naozaj možné vidieť len v Rusku
  • Mladá gymnastka sa preslávila netradičným pózingom

Stefanie Millinger je zrejme najohybnejšia Rakúšanka, akú môžeš u našich západných susedov stretnúť. Toto útle dievča zo Salzburgu bolo finalistkou nemeckej šou „Das Supertalent“, no do povedomia celého sveta sa dostala až vďaka v skutku nezvyčajnému pózovaniu.

Ruku na srdce, koľkým z nás sa vôbec nechce ani postaviť z vianočného gauča a ísť si pre ďalšiu misku majonézového šalátu. Stefanie však problémy s prekonávaním jej komfortnej zóny zrejme naozaj nemá. Inak by nepózovala uprostred ruského parku v mínusových teplotách bez vodky, ale s dvojmetrovým medveďom.

Zobraziť celú galériu (9)
zdroj: Caters News Agency

Všetko to začalo Stefaniným problémom, kedy si uvedomila, že pózovania za pomoci ľudí už vlastne nikoho nezaujíma a chce to nejaké vylepšenie. Predsa len, na Instagrame na impozantnú stojku až tak veľa ľudí nenalákaš a tobôž nie na Facebooku v ťažkej dobe Prieskumníka.

Za pomocníkov pri svojich pózach si preto 24-ročné dievča začalo vyberať zvieratá. Ako prvý podčiarkol čaro jej flexibility pes. To nestačilo jej publiku, a preto ďalším zvieraťom, po ktorom siahla, bola sova. To však stále nebolo nič vzrušujúce, a to najmä pre ľudí ako som ja – trpiacich ornitofóbiou. Ani jedno z týchto zvierat nanešťastie nebolo veľmi nápomocné pri predvádzaní gymnastických póz. Stefanie preto siahla po väčších „kúskoch“. Doslova pod jej ruky sa dostal slon Africký. Fotky s týmto obrom zasiahli  internet.

Ani toto fotenie sa ale nedostalo na úroveň jej najnovšieho fotenia v Rusku. Práve tu sa Stefanie postavila zoči voči obrovskému medveďovi, s ktorým v mrazivých podmienkach nafotila niekoľko fotografií, nad ktorým nielen mužom prestáva stáť rozum.

Obrovský medveď hnedý dostal za asistenčné služby honorár vo forme pár čučoriedok. Zato mladá gymnastka „nakŕmila“ výživným kontentom svoju masívnu 17 tisícovú základňu na Instagrame. Makať na sebe 7 hodín denne sa jej teda určite oplatilo, čo z toho mal samotný medveď, jej však veľmi otázne.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech