3-izbové byty v Bratislave dlhodobo chýbajú. Napraví to nová štvrť, ktorá ich ponúka za dostupné ceny

  • Trojizbový byt s balkónom tu môžeš kúpiť už od 159 960 eur
  • Ponuka je široká. Od garsóniek po 3-izbové byty
JTRE, reality, byty
JTRE
  • Trojizbový byt s balkónom tu môžeš kúpiť už od 159 960 eur
  • Ponuka je široká. Od garsóniek po 3-izbové byty

Projekt dostupného a kvalitného komunitného bývania Ovocné sady Trnávka má dokončenú hrubú stavbu šiestich bytových domov tvoriacich prvú etapu. O byty bol od uvedenia na trh veľký záujem a v čase dokončenia hrubej stavby je z ponúkaných 550 bytov predaných už viac ako 80 %.

Klienti oceňujú nielen najdostupnejšiu cenu vo svojom segmente, ale aj veľký park tiahnuci sa stredom štvrte, dostatok parkovacích miest, vynikajúcu občiansku vybavenosť v okolí aj služby priamo v projekte, vrátane materskej školy pre 80 detí.

JTRE, reality, byty
zdroj: JTRE

JTRE, reality, byty
zdroj: JTRE

Ovocné sady zaujali nielen mladé páry, ale aj rodiny s deťmi. Veď priestranný a dispozične veľmi dobre riešený trojizbový byt s balkónom tu môžu kúpiť už od 159 960 eur,“ hovorí výkonný riaditeľ developera projektu JTRE Pavel Pelikán a dodáva, že byty sú za túto cenu dodávané v kvalitnom štandarde aj s pivničnou kobkou.

JTRE, reality, byty
zdroj: JTRE

Štvrť bude po zabývaní pôsobiť komunitným a rodinným dojmom, pričom dôraz sa kladie na kvalitu prevedenia stavieb aj verejných priestorov. Prirodzene obsahujú detské ihrisko, komunitný gril a uvažuje sa s komunitnou záhradou, kde si obyvatelia vypestujú domácu zeleninu či drobné ovocie. Súčasťou projektu sú okrem fontánky s pitnou vodou aj dve studne určené na zalievanie zelene nielen v parku.

Zameranie projektu na pestrú cieľovú skupinu, ktorá vytvorí živú komunitu, sa ukázalo ako úspešné. Už za prvé tri týždne predaja si našlo majiteľa 250 bytov a záujem kupujúcich ešte narástol, keď sa rozbehli stavebné práce. Prví obyvatelia sa do svojich nových bytov budú môcť nasťahovať už v priebehu budúceho roka,“ približuje Ivan Bratko, riaditeľ predaja rezidenčných nehnuteľností JTRE. Výstavba prebieha plynulo podľa harmonogramu.

JTRE, reality, byty
zdroj: JTRE
JTRE, reality, byty
zdroj: JTRE

Na hrubú stavbu sa použilo 18-tisíc kubických metrov betónu. V súčasnosti už generálny dodávateľ stavby – združenie renomovaných stavebných spoločností pod vedením STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s. r. o. a doplnené SYTIQ, a. s. – začal s osádzaním okenných výplní, ktoré budú zladené s farbou fasády, čo zvýrazní čisté línie budov.

Zintenzívňujú sa aj práce v interiéri a po montáži vnútorných rozvodov zdravotechniky, ústredného kúrenia, elektriny a vzduchotechniky sa začnú realizovať aj omietky v bytoch a ostatné práce.

JTRE, reality, byty
zdroj: JTRE
Zdroj: JTRE

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá