3-ročné dievčatko si bolo isté, že stretlo robota, bol to však pokazený ohrievač vody

  • Toto je tá najroztomilejšia vec, akú dnes uvidíš.
snimka-obrazovky-50
youtube.com
  • Toto je tá najroztomilejšia vec, akú dnes uvidíš.

Ak nás science fiction niečo naučila, tak to, že vzťahy medzi ľuďmi a robotmi bývajú komplikované. Väčšine z nás skôr príde na rozum scéna napríklad z Terminátora, kde sa roboty rozhodli ovládnuť zem. To je chvalabohu stále sci-fi. Ale je tu aj druhý koniec pomyselného lana. Niektorí z nás chcú milovať roboty tak veľmi, že sme prelievajú slzy nad kusom kovu, ktorý sa rúti vesmírom milióny kilometrov ďaleko. Ale láska býva krutá a slepá, a tak často keď sa pozrieme krutej pravde do očí zistíme, že robot je v skutočnosti len pokazený ohrievač vody.

To je prípad neskutočne roztomilého videa s názvom “Rayna meets a „robot“ ”, z ktorého sa v posledných dňoch stal virálny hit.  Malé dievčatko na ulici zbadalo pokazený ohrievač vody, ale jej detská myseľ v ňom videla robota. Tak sa rozhodla, že robota obíjme, aby tam len tak smutne nestál. Celé to zavŕšila slovami: “I love you, robot.” Jednoducho detská nevinnosť vo svojej najčistejšej forme. Za tri dni video videli už viac ako dva milióny ľudí.

Deti dnes prichádzajú do sveta, v ktorom je robotov viac než kedykoľvek predtým. Možno raz v budúcnosti bude takéto stretnutie úplne bežné. Samozrejme už nie s ohrievačom vody, ale s normálnym robotom.

 

zdroj: theverge.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech