4 dôvody, prečo prísť na MeasureCamp

  • V sobotu 17. júna sa v priestoroch FIIT STU uskutoční 2. ročník nekonferencie MeasureCamp zameranej na digitálnu analytiku. Myslíme si, že by si nemal chýbať a rovno ti povieme prečo:
measurecamp_titulna
foto: zdroj Measurecamp
  • V sobotu 17. júna sa v priestoroch FIIT STU uskutoční 2. ročník nekonferencie MeasureCamp zameranej na digitálnu analytiku. Myslíme si, že by si nemal chýbať a rovno ti povieme prečo:

1.  Za vstupenku nedáš ani cent

MeasureCamp sa teší neformálnej a otvorenej atmosfére. V súčasnosti pripravujeme druhý MeasureCamp na Slovensku. Naším cieľom je podporiť networking, výmenu myšlienok a riešenie problémov pre mladé, rozvíjajúce sa odvetvie profesionálov. Účastníci sa môžu dozvedieť o nových produktoch a funkcionalitách, zdieľať osvedčené postupy a diskutovať o kľúčových otázkach, ktorým všetci čelíme. Nezáleží na tom, či si nadšený junior alebo veterán zocelený dátami.

foto: zdroj Measurecamp

2.  Naživo uvidíš, čo je to nekonferencia

Nekonferencie sú navrhnuté tak, aby podporovali diskusiu a výmenu myšlienok a sú protikladom tradičných konferencií s pasívnou účasťou účastníkov. MeasureCamp je založený na diskusiách v menších skupinách na základe programu, ktorý bol zostavený účastníkmi. MeasureCamp tak dáva návštevníkom jedinečnú príležitosť rozvíjať sa a networkovať s kolegami, konzultantmi a dodávateľmi. Témy minulého ročníka zahŕňali od technických otázok (implementácia tracking kódu) cez metodológiu (analýza sociálnych sietí, čo s extrémnymi hodnotami) až po case studies o úspešnej implementácii výsledkov analýz do praxe.

3.  Máš možnosť odprezentovať seba alebo svoju prácu

K dispozícii budú štyri miestnosti a osem 30-minútových blokov medzi 10.00 – 17.00 hodinou. Účastníci, ktorí si želajú urobiť prednášku (session), si môžu vybrať svoj preferovaný čas a miestnosť, v ktorej bude ich session prebiehať. Je to vtedy vždy trochu chaotické, ale aj to je súčasťou MeasureCampu. Program vzniká na tabuli, odkiaľ je pridaný ako rozvrh podujatia na webovú stránku MeasureCampu. Súbežne sa môžu odohrávať až 4 sessions a účastníci si môžu voľne vybrať, ktorej sa chcú zúčastniť. Na MeasureCampe platí pravidlo, že ak sa počas session nedozvedáte nič nové alebo vás téma neoslovila, môžete vstať a presunúť sa do inej miestnosti.

foto: zdroj Measurecamp

4. Nemusíš si doniesť lepeňák

MeasureCamp je nezabudnuteľný. Preto máme vždy skvelé jedlo, vrátane raňajok, obeda a popoludňajších sladkých pochutín. Po skončení podujatia je aj After party poskytneme aj nejaké pivo, kde je priestor na diskusiu o udalostiach dňa. Každý účastník dostane MeasureCamp tričko s logami sponzorov. Tričká sú jeden z kľúčových suvenírov a tak trochu zberateľskou rekvizitou.

foto: zdroj Measurecamp

Ak sme ťa presvedčili, asi by si rád vedel, kde sa dostať k lístkom. Ďalšie lístky vydáme už vo štvrtok 1. júna o 15.00, pre viac info sleduj našu FB stránku.

Budeme sa tešiť!

zdroj: tlačová správa measurecamp

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK