4 kroky k tomu, aby si nezarábal len ako priemerný Slovák

  • Na to, aby si nebol len jedným z mnohých ti stačí zamerať sa na rozvoj zručností, ktoré sú dnes na trhu veľmi cenné. Už na to nepotrebuješ veľký kapitál, no skôr dostatok času a energie.
slo
unsplah.co/pexels.com
  • Na to, aby si nebol len jedným z mnohých ti stačí zamerať sa na rozvoj zručností, ktoré sú dnes na trhu veľmi cenné. Už na to nepotrebuješ veľký kapitál, no skôr dostatok času a energie.

Počas obmedzeného času máš k dispozícii online kurzy, ktoré ti pomôžu naštartovať snubnú kariéru. Tak to nepremeškaj.

 

Vybuduj si hodnotnú kariéru vďaka C #

S viac ako 30 000 úspešnými absolventmi a 7 000 pozitívnymi recenziami sa tento kurz radí medzi najpopulárnejšie kurzy zamerané na C #C # je multifunkčný jazyk pre rôzne platformy, ktorý sa oplatí vedieť. Využiješ ho pri pri vytváraní rôznych aplikácií, hier, webových stránok, či desktopových appiek. Akonáhle zvládneš základy tohto jazyka a programovanie s .NET framework, budeš mať dvere otvorené k množstvu zaujímavých pracovných príležitostí.

foto:udemy.com

Na webe je nespočetné množtvo tutoriálov na C # a zadarmo. Tie sú perfektné, ak  sa chceš naučiť štruktúru  jazyka. Avšak, ak sa chceš stať naozaj lepším programátorom s jasnou budúcnosťou, tento kurz vedený profesionálom je pre teba.

Zľava zo 180 € na 10 €

 

Vytvor si vlastné aplikácie v iOS 11

foto:udemy.com

iOS 11 ti predstavuje nový framework ARKit. Vývojári s ním teraz môžu jednoducho vytvárať jedinečné rozšírené reality pre stovky miliónov iOS zariadení. Digitálne objekty a informácie sa prelínajú s reálnym okolím a objekty tak doslova vystupujú z obrazovky. Hry a aplikácie teraz môžu prinášať fantastické plynulé prostredia, ktoré nie sú z tohto sveta a pritom sú doň prakticky zasadené. Nauč sa, ako na to.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Zvládni prestížnu IT architektúru

foto:udemy.com

Amazon Web Services Certification sa stáva nutnosťou pre všetkých profesionálov pracujúcich s platformou AWS. Štruktúra tohto kurzu je ušitá na mieru pre všetkých iniciatívnych nadšencov pre programovanie, ktorí majú v pláne absolvovať aj dostupnú CSA certifikáciu, ktorá žiari v životopise ako diamant. S kurzom môžeš začať, aj keď si v oblasti AWS, či programovania úplným začiatočníkom, postupne sa naučíš všetko potrebné. Motiváciou ti môže byť fakt, že IT architekti zarábajú v priemere 2940 eur.

Zľava zo 180 € na 10 €

 

Zoznám sa so svetom strojového učenia a Pythonom

foto:udemy.com

Python je jedným z najobľúbenejších programovacích jazykov. Univerzálny, ľahko pochopiteľný a je jedným z najlepších jazykov na vyjadrenie logiky kódu s jednoduchosťou, ktorej elegancia niekedy až berie dych. Napriek tomu, aký je jednoduchý, je Python tiež prekvapivo silný. Môže ti pomôcť zoznámiť sa so základmi strojového učenia, dokáže spracovať relatívne veľké sady dát, a dokonca ti môže pomôcť vybudovať celú webovú platformu. Pinterest často používa Python na prácu s miliónmi snímok z celého sveta. Ak chceš vedieť, ako na to, tento kurz sa ti zíde.

Zľava z 200 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech