4 kroky, ktoré ťa posunú k dobre platenej práci aj na Slovensku

  • Mnohí to chcú. Nevstávať denne do továrne, ale mať prácu, ktorá ich baví a zároveň dobre živí. Väčšina však pre to nič zásadné nerobí.
dej1
stocksnap.io
  • Mnohí to chcú. Nevstávať denne do továrne, ale mať prácu, ktorá ich baví a zároveň dobre živí. Väčšina však pre to nič zásadné nerobí.

K tomu, aby si získal dream job, ti stačí mať znalosti z oblastí, ktoré sú v súčasnosti trendom. Staň sa profíkom v oblasti dizajnu, či programovania sa môžeš stať aj z pohodlia domova. Počas limitovaného času máš šancu využiť celosvetovo uznávané kurzy za pár eur, z ktorých môžeš vyťažiť naozaj veľa. 

 

Komplexný kurz v Adobe Illustrator pre začiatočníkov

foto:udemy.com

Ak chceš pracovať v kreatívnom priemysle, Adobe Illustrator by pre teba nemal byť španielskou dedinou, ale každodenným chlebom. V jednotlivých lekciách, z ktorých pozostáva tento kurz, sa naučíš triky ako efektívne pracovať vo výkonnom vektorovom programe na tvorbu obrázkov. Adobe Illustrator je pritom základom pre každého profesionálneho dizajnéra, ak ho ovládaš, máš v obore sľubnú budúcnosť.

Zľava z 20 € na 10 €

 

Nauč sa vytvárať videohry s Unity 3D

foto:udemy.com

Tento kurz je založený na projektoch podporujúcich tvoje reálne zručnosti v nástroji Unity 3D. Nebudeš sa teda učiť nezaujímavé programovacie koncepty. Svoju prácu uvidíš na reálnych projektoch s ktorými sa môžeš v budúcnosti prezentovať.

Po kurze budeš ovládať C #, vrátane Test Driven Development , čo je na súčasnom trhu veľmi hodnotný skill. Do kurzu by si sa mal zapojiť, ak si chceš byť istý v základoch programovania, či vo vývoji hier.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Zvizualizuj svoj nápad ako profesionál v Blendri

Blender ti umožní modelovať ako aj zostavovať rôzne 3D scenérie. Tie môžeš následne vyrenderovať do jedného z množstva bitmapových orázkov. Blender toho ponúka naozaj veľa. Okrem iného podporuje aj tvorbu animácií a disponuje množstvom animačných nástrojov. Výstupom tvojej tvorby tak môžu byť aj veľmi zložité animácie.

foto:udemy.com

Ak si grafik, animátor, či designer a hľadáš výkonný nástroj na vizualizáciu svojich nápadov či zákaziek a pritom nechceš investovať nemalé peniaze do komerčných 3D aplikácií, Blender je to, čo by si mal skúsiť.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

 

Absolvuj najkomplexnejší kurz pre vývojárov

Tento kurz je jeden z mála, ktorý ti poskytne komplexné vedomosti a zručností pre vývoj webových aplikácií.

foto:udemy.com

Podľa prieskumov 94 % absolventov tohto kurzu dnes pracuje na pozícii full-time vývojárov. Predchádzajúce 2 programy bootcampov, ktoré inštruktor tohto kurzu vyučoval stáli 14 a 21-tisíc dolárov. Tento kurz je rovnako efektívny, ale s úplne novým obsahom a za zlomok ceny.

Zľava z 200 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK