4ka už má aj internet či telku na doma. A na celom Slovensku!

4ka
Unsplash

Od dnešného dňa sa zo 4ky stáva plnohodnotný telekomunikačný operátor. Kým doteraz ponúkala len mobilné služby, dnes už obslúži aj zákazníka, ktorý chce fixné internetové pripojenie na doma či televíziu. Tento zásadný prerod je jednak výsledkom januárového spojenia sesterských firiem SWAN a SWAN Mobile, ale tiež dohody so Slovak Telekomom, ktorého optickú infraštruktúru bude 4ka používať pre poskytovanie svojich služieb. Vo výsledku sú jej fixné služby takto dostupné pre viac ako milión domácnosti na celom Slovensku.

„Už pri zlúčení SWANu so SWAN Mobile-om sme sa dohodli, že celé portfólio služieb pre domácnosti – ako fixné, tak mobilné – budeme predávať pod značkou 4ka. Pre existujúceho zákazníka sa tým nič nemení, azda okrem loga na faktúre. Pre nových zákazníkov rozširujeme predajnú sieť – fixné služby si oddnes môžu kúpiť aj v partnerských sieťach Smartshop a Mobilonline. Zároveň pri kombinácii fixných a mobilných služieb môže zákazník získať skutočne výhodnú zľavu a ušetriť až 96 eur ročne,“ hovorí predseda predstavenstva SWAN, a.s., Juraj Ondriš.

Spustenie kombinovanej ponuky mobilných a fixných služieb je treťou novinkou, ktorú dnes operátor predstavil. V prípade, ak má zákazník od 4ky aj internet na doma alebo televízne služby, získa zľavu 8 eur každý mesiac na zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA 4.

Prvý zdieľaný nekonečný paušál predstavil operátor len pred mesiacom. Spoločný rodinný paušál si zdieľajú až štyria používatelia, pričom v jeho základnej podobe majú k dispozícii nekonečné minúty a SMS a tiež 4 GB dát. A to len za 44 eur.

K SLOBODE 4 si môžu zákazníci dokupovať aj rôzne dátové balíky od 1 GB až po nekonečné dáta, alebo spoločné zdieľané nekonečné dáta – či už pre jednotlivcov alebo pre celú skupinu.

„Je to tak trochu veľký tresk. Naraz v jeden deň sme spustili nielen predaj služieb pod jednou značkou 4ka, čo znamená aj rozsiahly rebranding celej existujúcej predajnej siete SWANu. Odštartovali sme tiež predaj produktov v stovkách nových lokalít. A navyše sme predstavili novú výhodnú kombináciu fixno-mobilných služieb. 4ka tak potvrdila nielen svoj imidž vyzývateľa trhu a inovátora, ale aj operátora, ktorý stojí na strane svojich zákazníkov a vďaka ktorému ušetríte,“ hovorí generálny riaditeľ SWANu Roman Vavrík.

Zákazníci 4ky budú mať na celom Slovensku na výber z dvoch programov Internetu S a M už od 11 EUR mesačne a v kombinácii s 4 verziami TV služby v DUO balíku už od 17 EUR pri 24 mes. viazanosti. Overiť dostupnosť a objednať si službu môžu zákazníci na webe 4ka.sk alebo na linke zákazníckej starostlivosti 4ka na čísle 0950 950 950.

Optický internet:

DUO BALÍK

Maximálna rýchlosť (download/upload)

Mesačný poplatok bez viazanosti

Mesačný poplatok s 24 mes. viazanosťou

INTERNET S

50/10 Mbit/s

16 Eur

11 Eur

INTERNET M

350/70 Mbit/s

21 Eur

16 Eur

 

Kombinácia balíkov služieb optického internetu a televízie:

TV s internetom

INTERNET S

INTERNET M

 

Mesačný poplatok

Mesačný

Mesačný poplatok

Mesačný poplatok

bez viazanosti

poplatok s 24

bez viazanosti

s 24 mes.

 

mes.

 

viazanosťou

 

viazanosťou

 

 

TELEVÍZIA S

20 Eur

17 Eur

24 Eur

21 Eur

TELEVÍZIA M

24 Eur

21 Eur

25 Eur

12 Eur

TELEVÍZIA L

28 Eur

25 Eur

29 Eur

26 Eur

TELEVÍZIA XL

32 Eur

29 Eur

33 Eur

30 Eur

Okrem toho 4ka poskytuje služby aj na vlastnej fixnej LTE/5G sieti dostupnej pre 1,1 milióna slovenských domácností v 370 mestách a obciach na Slovensku. Všetky služby si zákazníci môžu objednať aj cez www.4ka.sk.

Služby pre firemnú klientelu bude operátor aj naďalej poskytovať pod značkou SWAN.

Aké služby do domácnosti 4ka od 12. 5. poskytuje:

DOMÁCI INTERNET

Už od 11 Eur/mesačne dostupný domáci

vysokorýchlostný internet.

·         Optický Internet SWAN

·         Optický Internet Partner

·         LTE Internet

·         5G Internet

·         DSL Internet

DIGITÁLNA TV

TV od 4ky – možnosť vybrať si až 111 staníc na 4 zariadenia, teda možnosť sledovať svoje obľúbené programy doma, na mobile či

tablete.

·         Digitálna Televízia (IPTV)

DUO BALÍKY

Výhodné balíky internetu aj TV pre domácnosť za zvýhodnenú cenu.

·         Kombinácie technológií

·         Internet + TV – DUO balíky

MOBILNÉ SLUŽBY

Paušály už od 5 Eur/30 dní (predplatené aj fakturované služby).

Rodina môže využiť na trhu jedinečný rodinný paušál –SLOBODA4 , 4 SIMky v jednom paušále so zdieľanými min/sms aj dátami s extra zľavou.

·         SIM karta so 4 Eur

kreditom

·         paušály SLOBODA

·         kombinácie s dátovými balíkmi SLOBODA+

·         dátový paušál SLOBODA DÁTA

·         hlasový paušál SLOBODA HLAS

·         zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4

 

 O spoločnosti

4ka je štvrtý mobilný operátor na Slovensku. 4ka je expert na veľké objemy dát za výhodné ceny a jej paušály sú bez viazanosti. Poskytuje všetky služby celonárodného mobilného operátora, ale jej služby si môžete každý mesiac ľubovoľne aktivovať. 4ku prevádzkuje firma SWAN, a. s., ktorá patrí do portfólia slovenského telekomunikačného holdingu DanubiaTel, a. s.

Na trh vstúpila 4ka v dobe, keď už konečne existovala aj na Slovensku konkurencia v mobilných službách, ale neviazané služby boli stále drahé a mobilných dát málo. Spoločnosť SWAN Mobile, a. s. začala poskytovať mobilné služby na základe pridelenej licencie v lete 2014. V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka, postavený na jednoduchej službe s jednotnou cenou za minútu volania, 1 SMS a 1 MB dát. Začala sa doba dátová.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá