5 krokov k rýchlemu získaniu hodnotných vedomostí na Slovensku

  • Na to, aby si získal znalosti, ktoré ťa posunú ďalej osobne, ale aj kariérne, sa nemusíš hneď hlásiť na prestížne univerzity. Ak máš chuť, veľa využiteľných vedomostí nadobudneš aj online.
cu5
stocksnap.io/stocksnap.io
  • Na to, aby si získal znalosti, ktoré ťa posunú ďalej osobne, ale aj kariérne, sa nemusíš hneď hlásiť na prestížne univerzity. Ak máš chuť, veľa využiteľných vedomostí nadobudneš aj online.

Využi štúdijnú akciu, trvajúcu len pár hodín, vďaka ktorej získaš žiadané kurzy za minimum. Tu je výber tých najpredávanejších.

Dokonalá príprava na IELTS

IELTS (The International English Language Testing System) je všeobecne uznávaná a najpopulárnejšia medzinárodná skúška na celom svete, ktorá hodnotí znalosti anglického jazyka v štyroch sekciách: počúvanie, čítanie, písanie a konverzácia.

foto:udemy.com

Túto  skúšku uprednostňujú mnohé univerzity a vzdelávacie inštitúcie vo Veľkej Británii, Austrálii, Novom Zélande, Kanade a južnej Afrike. Vďaka tomuto kurzu získaš všetky vedomosti na zvládnutie skúšky na vysokej úrovni.

Zľava zo 100 € na 10 €

 

 

Bez zdravého sebavedomia sa ďaleko nedostaneš

Väčšina ľudí neoplýva prílišnou sebadôverou, zďaleka pritom nejde len o introvertov. Tento kurz ti pomôže, aby si si bol istý v každej oblasti tvojho života, či už ide o tvoj pracovný alebo osobný život. Nauč sa, ako posilniť sebavedomie, aby si sa cítil naozaj dobre a bol pripravený robiť zásadné kroky vo vlastnom živote.

foto:udemy.com

Nie je nič lepšie ako cítiť sa vo svojej koži na 100%, mať odvahu byť samým sebou a komunikovať s ľuďmi s určitou dávkou sebavedomia a zároveň dosahovať to, čo si stanovíš.

Zľava z 50 € na 10 €

 

Akadémia kritického myslenia alebo ako myslieť ako filozof

foto:udemy.com

Pre dlhodobý úspech v škole, podnikaní a živote, naučiť sa AKO premýšľať je oveľa dôležitejšie než sa učiť, ČO si myslieť. Tento kurz ti ukáže, čo je pre teba dôležité a užitočné, aby sa u teba rozvinulo kritické myslenie, ktoré je základným stavebným kameňom mnohých mysliteľov.

Zľava z 95 € na 10 €

 

 

Priprav sa na zvládnutie Cisco certifikácie

CCNA alebo Cisco Certiffied Network Associate je jedným zo základných certifikácií, ktoré sú platné pre prevádzku a používanie počítačových sietí. CCNA nie je len spôsob, ako získať certifikát, najmä pre IT pracovníkov, ale je to aj vzdelávací program, ktorý ťa naučí veľa nových.

foto:udemy.com

Zameriava sa na širokú škálu oblastí a profesií a pre veľké spoločnosti to môže znamenať značné úspory v práci, zdroje, nájdenie nových smerov, získavanie know-how na prevádzku moderných informačných sietí a ďalšie výhody.

Zľava z 20 € na 10 €

 

Ako zvládnuť prečítať 300 kníh za rok

V tomto kurze ti ukážu krok za krokom, ako môže každý človek ročne prečítať viac ako 300 kníh. Čítanie nie je niečím, čo by mal robiť každý z nás, ale je to nutná súčasť našich životov, ak chceme dosiahnuť hodnotné ciele.

foto:udemy.com

Niet divu, že osobnosti ako je Bill Gates, Elon Musk alebo Warren Buffet zvládnu za mesiac prečítať viac kníh ako bežný človek za posledných 10 rokov. Z praxe je zjavné, že naozaj úspešní ľudia jednoducho čítajú viac ako tí ostatní. V kurze pochopíš, ako si vybrať tie správne knihy, ako ich zvládnuť prečítať čo možno v najkratšom čase, no zároveň z nich veľa vyťažiť.

Zľava zo 195 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech