5 krokov, ktoré ti na Slovensku zaručia nadštandardne platenú prácu aj bez vysokej školy

  • Ak patríš medzi ľudí, ktorí nechcú alebo nestíhajú absolvovať štúdium na vysokej škole, tvoja kariéra môže byť aj tak oveľa snubnejšia ako väčšiny dnešných absolventov.
sup
unsplash.com/christopher.gower
  • Ak patríš medzi ľudí, ktorí nechcú alebo nestíhajú absolvovať štúdium na vysokej škole, tvoja kariéra môže byť aj tak oveľa snubnejšia ako väčšiny dnešných absolventov.

Ak si už  zvládol pár pohovorov, vieš, že ak nejde napríklad o medicínu, či právo, na titul sa ťa nik pýtať nebude. Stačí dokázať, že v praxi vieš vyriešiť problémy, ktoré daná firma má.

Na to sú samozrejme potrebné zručnosti, tie však v dnešnej dobe získaš aj z pohodlia domova. Chceš byť profíkom v oblasti dizajnu, programovania, manažmentu, alebo ťa láka cesta polyglota? Vo všetkých týchto oblastiach ako aj v mnohých ďalších sa môžeš posunúť o pár levelov vpred. Stačí navštíviť vzdelávaciu platformu Udemy, ktorú denne využívajú masy iniciatívnych študentov.

Počas limitovaného času máš možnosť využiť vyše 60 % zľavy na ich online kurzy, tak to nepremeškaj.

Získaj certifikát Microsoft špecialistu pre Azure

Microsoft Azure je bezpečné úložisko pre dáta a aplikácie, ktoré umožňuje využívať HW a SW infraštruktúru bez starostí o ich správu formou služby. Microsoft Azure je teda kompletná platforma pre cloudové riešenia. Pomáha rýchlo vytvárať, nasadzovať a škálovať aplikácie, a tak ich naplno prispôsobovať tvojim aktivitám.

Ak chceš do podrobna vedieť, čo sa za touto platformou skrýva, máš jedinečnú možnosť. Po absolvovaní tohto kurzu dostaneš certifikáciu Microsoft Specialist: Architecting Microsoft Azure Solutions.

Zľava zo 150 € na 15 €

Nauč sa po švédsky

Švédčinou hovorí  viac ako 9 miliónov ľudí. Týmto jazykom sa hovorí vo Švédsku a na Ålandoch a je druhým úradným jazykom vo Fínsku. Okrem toho je švédčina jedným z úradných jazykov Európskej únie a je vzájomne zrozumiteľná predovšetkým s nórčinou a tiež s dánčinou. V dnešnej dobe ide o prestížny jazyk, ktorý ovláda len malé percento Slovákov. Absolvuj tento kurz a začni svoje prvé konverzácie vo švédčine.

Zľava zo 45 € na 15 €

 

Kompletný kurz After Effects CC: Zo začiatočníka na experta

Tento kurz patrí medzi najrozsiahlejšie a najlepšie hodnotené. Pozostáva z viac ako 235 prednášok a obsahuje 19 hodín video tutoriálov, ku ktorým budeš mať prístup kedykoľvek sa ti zachce. Ak chceš vedieť, ako vytvárať, navrhovať a pracovať s pohyblivou grafikou či vizuálnymi efektami, tento kurz ťa určite zaujme.

Zľava zo 195 € na 15 €

Získaj základy ku kariére technického analytika

RSI (Index relatívnej sily) je  nástroj, vďaka ktorému odhalíš či je trh práve prepredaný alebo naopak prekúpený. Tento kľúčový indikátor by sa dal prirovnať k pružine, trh sa snaží naťahovať tak dlho až sa musí zákonite začať sťahovať. S týmto kurzom spoznáš RSI do podrobna a naštartuješ tak svoju cestu technického analytika.

Zľava zo 195 € na 15 €

 

Absolvuj najkomplexnejší kurz pre vývojárov

Tento kurz je jeden z mála, ktorý ti poskytne komplexné vedomosti a zručností pre vývoj webových aplikácií.

Podľa prieskumov 94 % absolventov tohto kurzu dnes pracuje na pozícii full-time vývojárov. Predchádzajúce 2 programy bootcampov, ktoré inštruktor tohto kurzu vyučoval stáli 14 a 21-tisíc dolárov. Tento kurz je rovnako efektívny, ale s úplne novým obsahom a za zlomok ceny.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech