5 krokov, vďaka ktorým môžeš konečne spojiť prácu a cestovanie

  • Mnoho ľudí má víziu všetko nechať tak, odísť a skúsiť šťastie niekde v Thajsku, Anglicku, či v Austrálii. Prečo sa však nezlepšiť v nejakej z oblastí natoľko, aby si nemusel zo svojej práce odchádzať, ale mohol si si ju zobrať so sebou.
tra
pexels.com
  • Mnoho ľudí má víziu všetko nechať tak, odísť a skúsiť šťastie niekde v Thajsku, Anglicku, či v Austrálii. Prečo sa však nezlepšiť v nejakej z oblastí natoľko, aby si nemusel zo svojej práce odchádzať, ale mohol si si ju zobrať so sebou.

Dnes ti ponúkame 5 najúspešnejších kurzov pre tých, ktorí sa chcú stať freelancermi a nechcú, aby ich práca pripútala na stoličku v jednej firme. Počas limitovaného času máš možnosť získať hodnotné online kurzy za zlomok ich pôvodnej ceny. Nepremeškaj príležitosť a nadobudni celoživotný prístup k užitočným materiálom, dnes len za 10 eur.

Nauč sa vytvárať videohry s Unity 3D

Tento kurz je založený na projektoch podporujúcich tvoje reálne zručnosti v nástroji Unity 3D. Nebudeš sa teda učiť nezaujímavé programovacie koncepty. Svoju prácu uvidíš na reálnych projektoch s ktorými sa môžeš v budúcnosti prezentovať.

Po kurze budeš ovládať C #, vrátane Test Driven Development, čo je na súčasnom trhu veľmi hodnotný skill. Do kurzu by si sa mal zapojiť, ak si chceš byť istý v základoch programovania, či vo vývoji hier.

Zľava zo 195 € na 10 €

Nauč sa, ako obchodovať s kryptomenou na burze

V dnešnej dobre je celkom prirodzené, že ľudia hľadajú alternatívy, cez ktoré môžu svoje peniaze zhodnotiť viac ako pri klasických investíciách. A jednou z nich je práve kryptomena. Nauč sa, ako správne „špekulovať“ a vystihnúť pravý moment nákupu alebo predaja meny na burze. Kurz poskytuje základy pre tvoju úspešnú kariéru vo vodách kryptomien. Predchádzajúce skúsenosti nie sú potrebné, keďže lektor ti všetko vysvetlí od základov.

Zľava zo 195 € na 10 €

Prestaň sa trápiť s Adobe After Effects a začni na ňom zarábať

Adobe After Effects je výkonný animačný a kompozičný software obľúbený u tvorcov reklamných spotov a filmových a televíznych vizuálnych efektov. Program ponúka stovky kreatívnych funkcií, či integráciu s inými postprodukčnými produktami. Taktiež dovoľuje vytvárať 2D, 2,5D a 3D kompozície, disponuje vektorovými kresliacimi nástrojmi pre klonovanie, či rotoscoping.

Zľava zo 195 € na 10 €

Získaj najžiadanejší certifikát v IT oblasti

Computer Technology Industry Association Camp Network je medzinárodne uznávaná certifikácia pre všetkých, ktorí chcú vyniknúť vo svojej kariére. CompTIA Network ti pomôže získať potrebné zručnosti na konfiguráciu, inštaláciu a riešenie problémov súvisiacich s IT sieťami. Táto certifikácia je jednou z najžiadanejších v rámci odvetia informačných technológií.

Zľava z 200 € na 10 €

Pridaj sa k najúspešnejšiemu kurzu venujúcemu sa jazyku Java

Chceš sa vypracovať z človeka, ktorý nemá nič spoločné s kódovaním na pokročilého programátora v Java 8? Tento fakt potvrdzuje viac ako 100-tisíc zapísaných študentov a tisíce 5-hviezdičkových recenzií. Ak si dáš na príprave záležať, tvoj plat sa môže pohybovať okolo 1708 eur.

Zľava z 200 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech