5 krokov, vďaka ktorým získaš v roku 2018 perspektívnu prácu aj na Slovensku

  • Počas limitovaného času máš k dispozícii hodnotné online kurzy za zlomok ich pôvodnej ceny
  • Nadobudneš zručnosti, ktoré sú na trhu práce vysoko žiadané
  • Získaš prácu, ktorej sa nebudeš chcieť vzdať
man
unsplash.com
  • Počas limitovaného času máš k dispozícii hodnotné online kurzy za zlomok ich pôvodnej ceny
  • Nadobudneš zručnosti, ktoré sú na trhu práce vysoko žiadané
  • Získaš prácu, ktorej sa nebudeš chcieť vzdať

Staň sa lídrom pod vedením Setha Godina

V tomto interaktívnom online seminári ťa Seth Godin prevedie dôležitými krokmi, ktoré potrebuješ urobiť, ak chceš vidieť vo svojom živote zmeny k lepšiemu. Ten najpovolanejší inštruktor ti ukáže, ako sa dostať do lukratívnej pozície vodcu. Taktiež sa dozvieš, ako ľudí presvedčiť a motivovať, aby boli sami ochotní robiť to, čo ty chceš.

Zľava zo 100 € na 25 €

 

Získaj jeden z najlepšie hodnotených certifikácií CISSP

Toto je certifikácia profesionálov v oblasti informačnej bezpečnosti vydávaná spoločnosťou ISC. Jej držitelia zaisťujú architektúru, návrh, manažment a kontrolu bezpečnosti v prostredí organizácii.

CISSP bola prvou certifikáciou spĺňajúcou štandardy ISO 17024. CISSP patrí nielen medzi najlepšie hodnotené v oblasti informačnej bezpečnosti, ale tiež patrí medzi najhodnotnejšie a najžiadanejšie profesionálne kvalifikácie na trhu práce vôbec.

Zľava z 200 € na 12 €

 

Ako nebyť ten, ktorý platí za vytvorenie stránky, ale ten komu platia

Mnohí z nás majú veľké sny, no často tenké rozpočty. Aby sme prežili v konkurenčnom prostredí biznisu, je nevyhnutné mať webstránku na úrovni. Takéto stránky nie je problém zohnať, avšak nestojí to málo. Prečo teda neinvestovať len 12 eur a naučiť sa to, za čo by si inak platil niekomu inému?

Zľava zo 175 € na 12 €

Ovládni svoju myseľ: Využi neurovedu pre svoj osobný rozvoj

Práve sa pozeráš na svetovo najpredávanejší kurz postavený na princípoch z neurovedy. Po tomto kurze pochopíś, ako vďaka zákonom z neurológie získaš kontrolu nad sebou samým. Objavíš fascinujúci NBA – neurokognitívny a behaviorálny prístup.Tento inovatívny a multidisciplinárny prístup sa zrodil už pred 25 rokmi, vďaka podrobnému vedeckému výskumu.

Spája pritom oblasť neurovedy, sociálnu psychológiu a behaviorálnu vedu. Z tohto mixu následne vychádza jedinečná teória poskytujúca pohľad do fungovania ľudského správania a mysle. Kto by mohol byť v tejto oblasti fundovanejším lektorom ako samotný riaditeľ Institute of Neurocognitivism? Presne podľa neho je tento kurz navrhnutý.

Zľava z 200 € na 12 €

 

Nauč sa po švédsky a získaj perspektívnu prácu v Škandinávii

Švédčinou hovorí viac ako 9 miliónov ľudí. Týmto jazykom sa hovorí vo Švédsku a na Ålandoch a je druhým úradným jazykom vo Fínsku. Okrem toho je švédčina jedným z úradných jazykov Európskej únie a je vzájomne zrozumiteľná predovšetkým s nórčinou a tiež s dánčinou. V dnešnej dobe ide o prestížny jazyk, ktorý ovláda len malé percento Slovákov. Absolvuj tento kurz a začni svoje prvé konverzácie vo švédčine.

Zľava zo 45 € na 12 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech