5 kurzov, ktoré ťa pripravia na uznávané online certifikáty

  • Ak sa chceš stať držiteľom hodnotných certifikátov, ktoré vylepšia tvoj životopis, je nutná poctivá príprava. Týchto päť kurzov ti ich pomôže zvládnuť už na prvýkrát. Do zajtrajšieho dňa ich budeš mať len za 10 eur, stačí použiť zľavový kód LEARNFEST.
kaaaaaj
pexels.com
  • Ak sa chceš stať držiteľom hodnotných certifikátov, ktoré vylepšia tvoj životopis, je nutná poctivá príprava. Týchto päť kurzov ti ich pomôže zvládnuť už na prvýkrát. Do zajtrajšieho dňa ich budeš mať len za 10 eur, stačí použiť zľavový kód LEARNFEST.

Certified Bitcoin Professional

foto:facebook.com/bitcoinnoticiasoficial

Bitcoin naberá čoraz väčšiu silu, vedomosti z oblasti bitcoinového trhu sa ti v dnešnje dobe môžu zísť kedykoľvek. Tento kurz ťa dokonale pripraví na zvládnutie skúšky,ktorá ti zabezpečí titul Certified Bitcoin Professional, a to v obzvlášť rekordnom čase.

Zľava z 95 € na 10 €

 

 

 Priprav sa na Google AdWords Certifikát

foto:play.google.com

O význame Adwords dnes už zrejme nemusíme priveľmi diskutovať. Ak sa venuješ online podnikaniu, vedomosti z tejto oblasti sú veľmi užitočnými. Ak si sa rozhodol v roku 2017 získať oficiálny Google AdWords Certifikát, tento kurz ti naň poskytne naozaj komplexnú prípravu. Nie len, že bez problémov zvládneš test, navyše nadobudneš aj realné skills do praxe.

Zľava zo 100 € na 10 €

 

Priprav sa na Google Analytics Certifikát

foto:moz.com

Dáta sú v online podnikaní esenciálnym prvkom, ktorý ak vieš, ako použiť, máš vyhraté. Avšak ak ti čísla a grafy nič nehovoria, analytiku tvojho biznisu musíš nechať na expertov. Nie je to však nutnosť, stačí ak zvládneš pár základných princípov a potom to už pôjde samo. Ak si záujemcom o stále hodnotný Google Analytics Certifikát, pripravu naň ti zabezpečí tento komplexný online kurz.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Adobe Certified Expert in Photoshop CC Exam

foto:youtube.com

Chceš na prvý pokus zvládnuť Adobe Certified Expert in Photoshop CC Exam? Táto skúška predstavuje skvelú certifikáciu, s ktorú preukážeš, že v Photoshope nie si úplným začiatočníkom. Po tomto kurze by si nemal mať problém nie len získať certifikát ale ale ani stáž či zamestnanie v kreatívnom biznise. Samozrejme len „papier“ nestačí a kľúčové sú tvoje dizajnérske schopnosti vo Photoshope, na to tu však je aj tento kurz.

Zľava z 95 € na 10 €

 

Certified Information Systems Auditor

foto:pwc.com

CISA – Certified Information Systems Auditor je celostvetovo uznávanou certifikáciou pre auditora informačných systémov. Počas tohto kurzu sa naučíš ako vykonávať audit a zvládnutie CISA by ti nemalo robiť problém. Kurz ti pomôže získať skúsenosti z auditu, vedomosti a zručnosti, ktoré sa ti zídu v mnohých zamestnaniach.

Zľava z 30 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK