5 kurzov, po ktorých sa staneš lepšou verziou samého seba

  • Je dobre známe, že tou najlepšou investíciou času, energie aj peňazí je investícia do seba samého. Vybrali sme pre teba 5 špeciálnych kurzov, ktoré vďaka špeciálnemu promo kódu získaš za 10 eur. Ponuka však platí len do 1.4. 2017, takže neváhaj a využi zľavy do 95 % na svetovo známe kurzy.
mann
unsplash.com
  • Je dobre známe, že tou najlepšou investíciou času, energie aj peňazí je investícia do seba samého. Vybrali sme pre teba 5 špeciálnych kurzov, ktoré vďaka špeciálnemu promo kódu získaš za 10 eur. Ponuka však platí len do 1.4. 2017, takže neváhaj a využi zľavy do 95 % na svetovo známe kurzy.

Ovládni sám seba a staň sa majstrom produktivity

 

 

foto:udemy.com

Stále sa ti kopí práca aj keď úlohy mesiac staré nie sú stále hotové? Vieš, že ten projekt máš odovzdať do hodiny, ale ešte si ani nezačal? Zrejme potrebuješ viac času pre seba, avšak na to nie je vždy priestor. Kľúčom k dosiahnutiu cieľov je odhalenie prekážok, ktoré ti bránia dané veci dokončiť. Nauč sa ako dostať tvoj deň pod kontrolu a premeň ho za menej ako 3 hodiny na super produktívny.

 

Zľava zo 60 € na 10 €

 

Ovládni svoju myseľ: Využi neurovedu pre svoj osobný rozvoj

Práve sa pozeráš na svetovo najpredávanejší kurz postavený na princípoch z neurovedy. Po tomto kurze pochopíś, ako vďaka zákonom z neurológie získaš kontrolu nad sebou samým.Objavíš fascinujúci NBA alebo neurokognitívny a behaviorálny prístup.Tento inovatívny a multidisciplinárny prístup sa zrodil už pred 25 rokmi vďaka podrobnému vedeckému výskumu.

foto:udemy.com

Spája pritom oblasť neurovedy, sociálnu psychológiu a behaviorálnu vedu. Z tohto mixu následne vychádza jedinečná teória poskytujúca jedinečný pohľad do fungovania ľudského správania a mysle. Kto by mohol byť v tejto oblasti fundovanejším lektorom ako samotný riaditeľ Institute of Neurocognitivism, presne podľa neho je tento kurz navrhnutý.

Zľava z 200 € na 10 €

Ako zvládnuť prečítať 300 kníh za rok

V tomto kurze ti ukážu krok za krokom ako môže každý človek  ročne prečítať viac ako 300 kníh. Čítanie nie je niečím, čo by mal robiť každý z nás, ale je to nutná súčasť našich životov, ak chceme dosiahnuť hodnotné ciele.

foto:udemy.com

Niet divu, že osobnosti ako je Bill Gates, Elon Musk alebo Warren Buffet zvládnu za mesiac prečítať viac kníh ako bežný človek za posledných 10 rokov. Z praxe je zjavné, že naozaj úspešný ľudia jednoducho čítajú viac ako tí ostatní. V kurze pochopíš ako si vybrať tie správne knihy, ako ich zvládnuť prečítať čo možno v najkratšom čase, no zároveň z nich veľa vyťažiť.

Zľava zo 100 € na 10 €

Ovládni svoju produktivitu a zvládni aj nadľudské vyťaženie

Smutnou pravdou je, že väčšina z nás jednoducho nemá dostatok času na zvládnutie všetkých veci, ktoré nám stanovia iný alebo aj my sami.V rámci kurzu od najpredávanejšieho lektora Jonathana Levi  sa naučíš ako si nájsť dostatok času nie len na tvoju prácu, ale aj na samého seba.

foto:udemy.com

Za posledných 10 rokov sa tomuto mentorovi podarilo vyvinúť techniky, tipy a triky na prekonanie takmer nadľudskej životnej záťaže. Chceš viesť miliónovú spoločnosť a zároveň byť denným študentom na vysokej škole? Aj na takýto spôsob života existuje recept, ako ho zvládnuť.

Zľava z 95 € na 10 €

Zdvojnásob svoje sebavedomie

foto:udemy.com

Sebavedomie predstavuje jeden z hlavných faktorov šťastia. Na druhej strane strach a nízke sebavedomie ti prinesú len mnoho životných prekážok. Sebavedomie ti dokáže znížiť hladinu stresu, zbaví ťa úzkosti a zlepší ti schopnosť jasne myslieť a robiť hodnotné rozhodnutia. Tento kurz je navrhnutý tak, aby si sa naučil myslieť sebavedomo a dosiahol vyššiu úroveň uspokojenia seba samého. Zistíš, ako nabrať dostatok duševnej sily a ako zastaviť nechuť a úzkosť. Lepší život na jeden klik.

Zľava z 200 € na 10 €

Nezabudni zľavy platia len do 1. 4 2017 a na ich odhalenie musíš zadať promo kód ENDMARCH10.

ĎALŠIE SUPER KURZY ZA 10 EUR NÁJDEŠ TU

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech