5 kurzov s ktorými ovládneš svoj spánok a sny za 15 eur

  • Chceš sa stať manažérom tvojho spánku? Potom nepremeškaj príležitosť a využi lákavé zľavy na jedny z napredávanejších kurzov zaoberajúcich sa spánkom.
lakave
unsplash.com/pexels.com
  • Chceš sa stať manažérom tvojho spánku? Potom nepremeškaj príležitosť a využi lákavé zľavy na jedny z napredávanejších kurzov zaoberajúcich sa spánkom.

Získaj kontrolu nad svojimi lucidnymi snami

Čo sú to lucidné sny a lucidné snívanie? Vedomé precitnutie do toho, že sa nachádzaš vo sne, keď sa ti niečo začne snívať.

V tomto výnimočnom stave vedomia môžeš uvažovať a konať vedome veci ako sú lietanie, rozhovor so snovými postavami, prechádzanie cez steny, vytváranie a miznutie vlastných objektov a neskôr aj ľudí a hocičo, po čom si túžil a nemohol si to uskutočniť v reálnom svete.

foto:udemy.com

Čo je ale dôležitejšie, človek s väčšími skúsenosťami s lucidnými snami, môže robiť experimenty s vlastným nevedomím a hľadať v ňom rôzne informácie o svojich najskrytejších oblastiach psyché. Tento kurz je jedným z najobľúbenejších na Udemy a pomôže ti ovládnuť proces lucídneho snívania za 30 dní.

Zľava z 95 € na 15 €

 

Odhaľ záhady spánkovej paralýzy

Stalo sa ti niekedy, že si sa zobudili, otvoril oči a zistil, že sa nedokážeš pohnúť a v tvojej izbe sa nachádza strach naháňajúca cudzia bytosť?

Ak si zažil niečo podobné, stretol si sa z tradičného folklórneho hľadiska s nočnou morou a z medicínskeho hľadiska so spánkovou paralýzou. Jej kľúčové charakteristiky sú rovnaké po celom svete nezávisle od kultúry.

foto:udemy.com

Z neurologického hľadiska ide o hypersenzitívny stav, ktorý vzniká v strednom mozgu.Táto reakcia na mimoriadnu udalosť vzniká aktiváciou mozgu v čase, keď sa človek prebúdza do paralyzovaného stavu, v ktorom cíti ohrozenie. Bezmocnosť spiaceho zintenzívňuje efekt reakcie na ohrozenie výrazne nad úroveň typickú pre bežné sny, čo vysvetľuje, prečo halucinácie počas spánkovej paralýzy pôsobia tak extrémne živo a realisticky.

Zľava z 20 € na 15 €

 

Spi menej, ale kvalitnejšie

Či už si zamestnanec, podnikateľ alebo ďalší Theodor Roosevelt, ktorý spal iba 1,5 hodiny za noc, v tomto kurze nájdeš všetko potrebné na posunutie tvojho spánku na nový level.

foto:udemy.com

Všetko dostaneš v jednom šikovnom balíčku, ktorý budeš mať kedykoľvek dostupný online. Veď, kto by už len neprijal kvalitnejší spánok, menej stresu a vždy potrebný „focus“?

K dokonalosti ti už potom bude chýbať len šťastie a peniaze. S tým ti ale tento kurz asi nepomôže ;)

Zľava z 200 € na 15 €

 

Zdokonaľ svoj spánok jednoduchými technikami

Tento kurz je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spôsoby, ako mať ten najlepší spánok a nie len raz za týždeň, ale vždy. Skvalitni svoj spánok jednoduchým technikami, ktoré však stále mnoho ľudí nepozná a nevyužíva.

foto:udemy.com

Dýchanie, meditácia a tvoj mind-set sú v tomto ohľade veľmi dôležité. Na konci tohto kurzu budeš vedieť zaspať do niekoľkých minút a ráno sa zobudiť svieži a plný energie.

Zľava z 195 € na 15 €

 

Staň sa manažérom tvojho spánku a zmaximalizuj svoj výkon

Ľudia v dnešnej dobe nechcú len dobré telo, bažia hlavne po tom skvelom  pocite, ktorý prichádza spolu s ním. K tomu ešte viac sebavedomia, či energie a všetko je perfektné.

Problém je ten, že ľudia sú už presýtení informáciami, ako na to. Na tie najužitočnejšie sa dá v konečnom dôsledku naraziť len ťažko.Mnohí sa tak púšťajú do „transformačného“ procesu, ktorý často končí sklamaním a nechuťou.

foto:foto:udemy.com

S týmto kurzom zdokonalíš svoj spánkový manažment, naštartuješ svoju motiváciu, telo a zmaximalizuješ svoj výkon pri  najbližšom tréningu behu alebo v posilovni. Jednoducho ideálny kurz na začiatok leta.

Zľava z 20 € na 15 €

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech