6 luxusných áut, na ktorých si môžeš zajazdiť aj na Slovensku

  • Mal si niekedy chuť si vyskúšať auto, ktoré bežne vidíš maximálne v GTA alebo vo videoklipoch? V Bratislave, Trenčíne alebo v Žiline máš možnosť si na vlastnej koži otestovať autá, ktoré zvládnu zrýchliť z 0 na 100 aj za 4 sekundy.
fer
  • Mal si niekedy chuť si vyskúšať auto, ktoré bežne vidíš maximálne v GTA alebo vo videoklipoch? V Bratislave, Trenčíne alebo v Žiline máš možnosť si na vlastnej koži otestovať autá, ktoré zvládnu zrýchliť z 0 na 100 aj za 4 sekundy.

Porsche Carrera 911

zdroj fotografie:autocar.co.uk

Si adrenalínový moto-šialenec a máš chuť skrotiť všetkých 345 koní pod kapotou? Zvuk motora Porsche 911 je balzamom na dušu pre všetkých milovníkov športových áut.  Na vybraných miestach v Bratislave či Žiline, ti bude pristavený tento legendárny model a ty budeš mať možnosť pustiť sa do zdolávania diaľničného okruhu.

Cena: od 45 eur

Ferrari- California

zdroj fotografie:motortrend.com

Ferrari je jedna zo značiek snov. Do ich ponuky, auto bez strechy neodmysliteľne patrí. California je základným modelom značky, no aj tak pôsobí špeciálne. Tento taliansky superšport má 460 koní a z 0 na 100km/h dokáže zrýchliť za 4 sekundy.

Cena od: 49 eur

Bentley – Continental GT

zdroj fotografie:wikimedia.org

Luxus, dynamika, elegancia, to všetko už takmer 100 rokov spája automobilka značky Bentley. Máš možnosť si túto legendu odskúšať na vlastnej koži. K dispozícií ti bude 560 koní pod kapotou v skutku robustného britského modelu s označením Continental GT. Toto auto pôsobí na všetky zmysly. Z nuly na stovku vyštartuje za 4,8 sekundy a maximálna rýchlosť sa pohybuje na úrovni 318 km/h.

Cena od: 49 eur

Lamborghini Gallardo

zdroj fotografie:autocar.co.uk

Lamborgini je vysneným autom mnohých. Väčšina z nás sa však na ňom premávala tak maximálne po meste Los Santos v GTA. Lamborghini Gallardo je vo svete rýchlych štvorkolesových strojov pojem. Najpopulárnejší model automobilky Lamborghini ťa ohúri svojím futuristickým dizajnom a maximálnou rýchlosťou 309 km/h.

Jazda prebieha v bežnej premávke, a preto si jazdu budeš môcť vybrať z doporučených trás. Vyskúšať si budeš môcť rýchlu jazdu na diaľnici alebo si vyraziť na niektoré z prázdnych okresných ciest plných ostrých zákrut.

Cena: 60 eur

Tesla S P85+

zdroj fotografie:icarcdn.com

Tesla dokáže s neuveriteľnou energiou vystreliť z pokoja na 100 km/h za 3,9 sekundy. To je dynamika na úrovni superšportov, lenže my sa aktuálne bavíme o vyše 2,2 tony vážiacom sedane. Maximálna rýchlosť je 210 km/h. Svoj potenciál pritom vôbec nedáva okázalo najavo. Nič také ako revúci motor, či chrapčiaci výfuk tu nečakaj. Elektromotory si len jemne svištia a až do skutočne vysokej rýchlosti jazdy zostáva v celkom rozumných medziach aj aerodynamický hluk.

Cena: od 55 eur

Fisker Karma

zdroj fotografie:cars.com

Fisker Karma je luxusný športový elektromobil dánskeho dizajnéra Henrika Fiskera, tvorcu lahôdok BMW Z8 a Aston Martin V-8 Vantage. Z montážnej linky vyšlo len 2500 kusov tejto technikou nabitej rarity. A aj ty môžeš nasadnúť do jedného z nich. Maximálnu rýchlosť je 200 km/h a zrýchlenie z 0 na 100 km/hod zvláda za 6,2 s.

Cena: od 65 eur

zdroj:najzazitky.sk zdroj titulnej fotografie:motortrend.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech