5 online akademických kurzov, ktoré máš dnes za 10 eur

  • Online kurzy v hodnote niekoľkých desiatok eur budú jeden deň dostupné len za 10 eur. Využi túto príležitosť a získaj vedomosti z oblastí, ktoré sa ti v živote môžu zísť.
stu
pexels.com
  • Online kurzy v hodnote niekoľkých desiatok eur budú jeden deň dostupné len za 10 eur. Využi túto príležitosť a získaj vedomosti z oblastí, ktoré sa ti v živote môžu zísť.

Neil deGrasse Tyson ťa zoberie na prah poznania vesmíru

„O vesmíre vieme veľa. Ale je toho omnoho viac, čo nevieme,“ hovorí astrofyzik a profesor Neil deGrasse Tyson, riaditeľ Hayden Planetarium – ocenený lektor a jeden z popredných svetových odborníkov na tajomstvá vesmíru.

foto:udemy.com

Jeho kurz predstavuje vstupnú bránu do myslenie out-of box, ktoré ti otvorí oči. Tento vizuálne pútavý kurz bol ocenený Telly Award for Outstanding Education Program. Pozostáva zo 6 prednášok, ktoré ťa dopravia na hranice poznania vesmíru.

Zľava z 90 € na 10 €

 

Skonči boj s matematikou

foto:udemy.com

Ako zvládnuť základy matematiky a postupne sa prepracovať k štádiu, kedy sa aj komplikovaná matematika stáva hračkou? Dozvieš sa to v tomto kurze s dĺžkou 162 hodín. Zahŕňa videá, písomné podklady a 40 kvízov s odpoveďami, ktoré ti uľahčia cestu k tomu, aby si ovládol aj tie najzložitejšie príklady s nadhľadom. Bez týchto oporných bodov by to bolo len veľmi zložité.

Zľava zo 100 € na 10 €

Naprogramuj si vlastný modul lineárnej regresie v Pythone

Tento kurz ti priblíži populárnu techniku používanú v strojovom učení, údajovej vede a štatistike. Ide o lineárnu regresiu. Teória je tu pokrytá od úplných základov: od odvodenia riešenia až po aplikáciu na reálne problémy. Dozvieš sa, ako by si si mohol naprogramovať svoj vlastný modul lineárnej regresie v Pythone.

foto:udemy.com

Lineárna regresia je najjednoduchší model strojového učenia, ktorý sa môžeš momentálne naučiť. Ide tak veľmi do hĺbky, že z neho budeš ťažiť ešte niekoľko rokov.

Zľava zo 120 € na 10 €

Zvládni základy robotiky 

Na tento kurz sa doposiaľ zapísalo viac ako 1 600 študentov, ide pritom o prvý z piatich kurzom zameraný na stavbu robotov. Naučíš sa tu vytvárať elektronické obvody a rôzne elektro komponenty od úplných základov.

foto:udemy.com

Jednoducho sa pred tebou odhalia esenciálne základy o analógovej elektronike. Bez toho, aby si potreboval nejaké špeciálne zručnosti a mal pokročilé znalosti o elektrine, môžeš zostaviť funkčné elektronické obvody a naučiť sa základy robotiky.

Zľava zo 100 € na 10 €

Akadémia kritického myslenia alebo ako myslieť ako filozof

foto:udemy.com

Pre dlhodobý úspech v škole, podnikaní a živote, naučiť sa AKO premýšľať je oveľa dôležitejšie než sa učiť, ČO si myslieť. Tento kurz ti ukáže, čo je pre teba dôležité a užitočné, aby sa u teba rozvinulo kritické myslenie, ktoré je základným stavebným kameňom mnohých mysliteľov.

Zľava z 95 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech