5 zručností, ktoré znásobia tvoje šance na úspech v práci či živote

  • Mnoho ľudí akoby zabúdalo, že úroveň ich vzdelania predurčuje kvalitu ich života. Zďaleka pritom nejde o univerzitné vzdelanie, ako skôr o osobný rozvoj.
star
unsplash.com
  • Mnoho ľudí akoby zabúdalo, že úroveň ich vzdelania predurčuje kvalitu ich života. Zďaleka pritom nejde o univerzitné vzdelanie, ako skôr o osobný rozvoj.

Pre mnohých ľudí už nie je prioritou učenie sa a vytváranie hodnôt. Jednoducho im na tom nezáleží natoľko, aby do osobného rastu investovali dostatok času a energie.

Dosahovanie životných snov sme vymenili za párty, sociálne siete a Netflix. Potom sa divíme, že sme zaseknutí v práci, ktorú neznášame a nevieme nadväzovať blízke priateľstvá. Získať hodnotné vedomosti pritom nebolo nikdy ľahšie. Máš ich vzdialené len na pár klikov!

Dnes sme pre teba vybrali 5 najpredávanejších kurzov zo vzdelávacej platformy Udemy, s ktorými sa môžeš posunúť kariérne, ale aj osobnostne. Len počas najbližších hodín ich získaš za zlomok ich oficiálnej ceny. Tak to nepremeškaj a získaj hodnotné zručnosti.

Zisti, ako na digitálnu maľbu na profesionálnej úrovni

Chceš sa naučiť, ako maľovať digitálne obrázky pre filmy a hry na profesionálnej úrovni? Kurz fotorealistickej digitálnej maľby ti ukáže, ako vytvoriť solídne portfólio digitálnych obrazov vo Photoshope alebo v Procreate. Tento skill v tvojom CV určite zasvieti.

Zľava zo 110 € na 12 €

 

Priprav sa na certifikát CompTIA Network+, s ktorým to budeš mať vo svete IT ľahšie

Tento kurz je určený pre profesionálov pracujúcich na základnej úrovni počítačovej podpory, ktorí majú základné vedomosti o hardvéri, softvéri a operačných systémoch, a chcú sa pripraviť na certifikačnú skúšku CompTIA Network+.

Táto certifikácia je však vhodná aj pre tých, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti v oblasti počítačových sietí a získať zručnosti potrebné na začatie kariéry v sieťovej podpore alebo administrácii. Naozaj to stojí za to.

Zľava zo 195 € na 12 €

 

Staň sa certifikovaným koučom šťastia

Motivačné knižky či webináre sú na Slovensku aj vo svete čoraz obľúbenejšie. Ľudia sú radi, ak im niekto dáva rady, ako nájsť svoju vášeň, dosiahnuť svoj cieľ či naplniť svoj potenciál.  Nauč sa, ako svojim klientom poskytnúť cenné rady pre osobný rozvoj a životné šťastie. Získaj tento certifikát a posuň seba aj svojich klientov o level vyššie.

Zľava zo 195 € na 12 €

 

Získaj sebavedomie vo vytváraní moderných hier

Absolvovaním tohto kurzu sa ti otvorí brána nielen do jazyka C/C++, ale aj do všetkých jeho početných klonov, ako sú Java, C#, JavaScript, PHP, PERL a podobne.

Zároveň sa naučíš vytvárať video hry v modernom Unreal Engine 4, keďže jeho jadro je kompletne tvorené s C++. Najnovšia verzia Unreal Enginu podporuje platformy herných konzol Dreamcast, Xbox, Xbox 360, PlayStation 2 a PlayStation 3 i PlayStation 4, takže je sa na čo tešiť.

Zľava zo 195 € na 12 €

 

Začni zarábať na tvorbe aplikácií

React Native je Javascript framework vychádzajúci z ReactJS. Ide o pomerne novú technológiu, predstavenú v marci 2015 Facebookom. Cieľom Facebooku pre vytvorenie tohto frameworku bolo vytvoriť technológiu, pomocou ktorej budú môcť vývojári písať natívne aplikácie v jazyku Javascript s vysokým percentom použiteľnosti kódu medzi platformami (ios, Android, Windows Phone).

Zľava z 95 € na 12 €

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK