5 zručností, vďaka ktorým nebudeš musieť odísť zo Slovenska za lepšie platenou prácou

  • Aj ty už máš zbalené kufre a hľadáš krajinu, kde keď pracuješ, máš sa dobre? Nemusíš chodiť ďaleko, slušný zárobok získaš aj na Slovensku, len musíš vedieť, čomu sa oplatí venovať svoj čas.
ba1
unsplash.com
  • Aj ty už máš zbalené kufre a hľadáš krajinu, kde keď pracuješ, máš sa dobre? Nemusíš chodiť ďaleko, slušný zárobok získaš aj na Slovensku, len musíš vedieť, čomu sa oplatí venovať svoj čas.

Ak získaš skilly z nasledujúcich kurzov, môžeš robiť pre svetovú klientelu z pohodlia Slovenska. Dnes máš šancu využiť zľavy na žiadané kurzy z oblasti IT, ktorých ceny sú aktuálne na úplnom minime, no len limitovaný čas. 

Najprogramuj si vlasného robota s Arduino

Arduino je otvorená elektronická platforma, založená na uživateľsky jednoduchom hardware a software. Arduino je určený pre každého, koho zaujíma vytváranie interaktívnych objektov alebo prostredí.

Foto:udemy.com

Vývojárske prostredie Arduina zjednodušuje písanie kódu a nahrávanie hotových programov do mikroprocesoru. S týmto kurzom sa naučíš základy elektrického inžinierstva, vďaka ktorým  si vyrobíš jednoduchého robota, či IoT zariadenia.

Zľava zo 150 € na 19 €

 

Staň sa hekerom

Zvládnuť hackerské techniky nemusí byť také ťažké ako to na prvé počutie znie. S týmto kurzom nezískaš len kybernetickú bezpečnosť, ale aj raketový kariérny rast. Práve oblasť etického hackerstva sa stáva najrýchlejšie rastúcou a zároveň veľmi dobre platenou sférou, kde rýchlo nájdeš uplatnenie.

Foto: pinterest.com

Celým kurzom ťa prevedie certifikovaný hacker Dr. Bryson Payne. Taktiež je riaditeľom centra pre vzdelávanie v oblasti kybernetických operácií na univerzite Severnom Gruzínsku a riadi National Cyber Warrior Academy, takže hodnota informácií je zaručená.

Zľava z 50 € na 19 €

 

Sprievodca pre začiatočníkov v C #

Foto: udemy.com

Tento kurz ti nesľubuje, že sa zo dňa na deň staneš programátorom. Zato ti však poskytne komplexný a pevný základ, ktorý potrebuje začínajúci vývojár. Učiť sa budeš podľa rovnakého učebného plánu, ktorý sa používa v 1. ročníku na univerzite informatiky. V kurze sú zahrnuté témy ako: bity, bajty, binárne súbory, správa a manipulácia s pamäťou, či navrhovanie dynamického programu s logikou.

Zľava z 200 € na 19 €

 

Zisti ako na Spring Framework

Spring Framework je populárny open-source aplikačný rámec alebo framework (označovaný aj ako kontajner) pre vývoj J2EE aplikácií. Základným dôvodom vzniku Spring Frameworku je uľahčenie vývoja enterprise aplikácií.

Foto: udemy.com

Podľa niektorých odborníkov na javové technológie je Spring spolu s ďalšími rozšírenými open-source nástrojmi hnacím motorom J2EE v súboji s konkurenčnými prostrediami. Je zjavné, že popularita Springu rastie raketovou rýchlosťou. Preto by si o ňom mal vedieť čo najviac.

Zľava z 200 € na 19 €

 

Python pre finančnú analýzu a obchodovanie s algoritmami

Foto: udemy.com

Tento kurz ťa prevedie všetkým, čo potrebuješ vedieť pri používaní jazyka Python v súvislosti s financiami a obchodovaním s algoritmami. Začneš tým, že sa naučíš základy Pythonu a potom sa dozvieš o rôznych dôležitých knižniciach používaných v Py-Finance Ecosystem, vrátane Jupyter, NumPy, Pandas, Matplotlib pre vizualizáciu dát a oveľa viac.

Zľava zo 195 € na 19 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech