6 slovenských podnikov sa zaradilo medzi najlepšie na svete. Tento rok patria k absolútnej elite

  • Slovensko má čo svetu ponúknuť aj čo sa týka gastronómie
  • Hneď niekoľko barov sa dostalo do výberu tých najlepších na svete
Na snímke je barman z Mirror Baru.
Mirror Bar, SKY bar & restaurant
  • Slovensko má čo svetu ponúknuť aj čo sa týka gastronómie
  • Hneď niekoľko barov sa dostalo do výberu tých najlepších na svete

50 Best Discovery je hneď po Michelin Guide najprestížnejším zoznamom tých najlepších reštaurácií a barov z celého sveta. Zostavený je rozsiahlou medzinárodnou sieťou odborníkov. Tento rok sa sem zaradil aj nováčik v tomto rebríčku, ktorým je bratislavský SKY bar & restaurant.

„Sme poctení, že našu práca a pohostinnosť je natoľko vidieť, že do tohto zoznamu zaradili aj náš SKY bar & restaurant. Ďakujeme,“ hovorí tím baru.

„Náš bar je miestom stretnutí, nových známostí, ako aj miestom oddychu. O hostí sa starajú najlepší barmani Slovenska. Poznajú chute hostí a vedia odhadnúť aktuálnu atmosféru, preto pripravujú barmanský zážitok pre každého na mieru.“

Každý z kokteilov má svoj vlastný príbeh, ktorý ti namieša a rozpovie tím barmanov. Očakávať môžeš zážitok, ktorý pôsobí na všetky zmysly.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sky Bar & Restaurant (@skybarbratislava)

Spomenúť treba aj nevšedný priestor baru, ktorý sa rozprestiera na dvoch podlažiach nad Bratislavou. Siedme poschodie tvorí bar a reštaurácia, na ôsmom poschodí nájdeš presklenú terasu rozdelenú na reštauračnú časť, drinkovú časť s vyvýšeným sedením.

V letných mesiacoch je k dispozícii vonkajšia terasa s výhľadom na historické centrum Starého Mesta. O doplnenie dokonalého zážitku sa stará kuchyňa. Čakať môžeš modernú gastronómiu, ovplyvnenú lokálnymi chuťami.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje:  theworlds50best.com, SKY bar & restaurant, cocktailroom.com, mirrorbarcarlton.com, zahir.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá