5 vecí, ktoré pobláznili mladých Slovákov. Chceš ich tiež?

  • Vieš, čo dnes platí na dnešnú mladú generáciu, často označovanú ako Y? Nie sú to len najnovšie smartfóny, spinnery, či roztrhané rifle. Týchto pár lifestylových vychytávok je dnes na vrchu must-to-have pre nejedného Slováka. Ktorý z produktov by si najlepšie využil ty?
pin
pinterest.com
  • Vieš, čo dnes platí na dnešnú mladú generáciu, často označovanú ako Y? Nie sú to len najnovšie smartfóny, spinnery, či roztrhané rifle. Týchto pár lifestylových vychytávok je dnes na vrchu must-to-have pre nejedného Slováka. Ktorý z produktov by si najlepšie využil ty?

Agust Smart Lock

Mladí ľudia milujú, ak si môžu život uľahčiť pomocou technológií. Skvelým príkladom je aj užitočný gadget, vďaka ktorému nemusíš po meste chodiť so zväzkom kľúčom ako bachar. Vďaka Augus Smart Lock ti odpadnú zo života bežné problémy smrteľníkov, ako je napríklad zabúdanie si kľúčov. Smar Lock funguje na princípe automatickej synchronizácie s tvojím smartfónom. Zámok na tvojích dverách sa tak po tvojom odchode automaticky zamkne a pri príchode znova otvorí.

House of Marley – hudba bez obmedzení

Bluetooth slúchadlá sa stali v poslednej dobe citeľným trendom. Nikto sa predsa nechce obmedzovať v pohybe len kvôli pár káblom. Štýlové slúchadlá od House of Marley sú povinnou audio výbavou, pre každého milovníka hudby, ktorý chce ísť do bezdrôtových slúchadiel, no nechce sa obmedzovať na kvalite zvuku.

KFL gram

Postrehol si už appku, ktorá rozvírila vody medzi “Millenials” viac ako Gogo? Kofola generation dostane nové príchute spolu s filtrom, ktorý si buď zamiluješ, skritizuješ alebo odignoruješ.

#kfl #kofola #kflgram ??

Príspevok, ktorý zdieľa Jerry (@jaro_kub),


Pravda je však taká, že KFL gram so skvelým UX a rozšírenou realitou, ťa nenechá bez úsmevu alebo údivu. Akonáhle namieriš svoj foťák na fľašku Kofoly, zjaví sa ti VVrk, ktorá stvára naozaj rôzne veci. Určite sa ti to oplatí skúsiť spolu s kamarátmi. Do albumu ti tak pribudne množstvo trochu uletených fotiek, ktoré stoja za to. Najlepšie bude, ak si appku zadarmo stiahneš na svoj svoj Android tu, alebo na iOS tu.

foto:archív/startitup

 

The Lomo’Instant Wide Camera

foto:trustedreviews.com

Dnešná mladá generácia je v konečnom dôsledku veľká banda nostalgicky naladených vizionárov. Ak by si rád vytŕčal z Instagram davu, je tu The Lomo’Instant Wide Camera. Táto kamera beží na legendárny Fujifilm Instax, s ktorým naberú tvoje fotky šťavu. Dovolenky sa blížia tak sa neobmedzuj len na online fotky bez duše. Hešteg back to the roots.

Crosley Keepsake Deluxe Turntable

foto:pinterest.com

Vinyl urobil v poslednej dobe masívny comeback. Platne si jednoducho obľúbia všetky generácie. Ak chceš do svojho bytu vniesť kúsok klasiky a nespoliehať sa len na AUX, je tu Crosley Keepsake Deluxe Turntabl. Ide o modernú verziu gramofónu so vstavanými reproduktormi, konektorom pre slúchadlá v štýlovom prenosnom púzdre s nádychom vintage.


Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK