8 najpredávanejších kurzov, vďaka ktorým sa naučíš nový jazyk za pár mesiacov

  • Naučiť sa cudzí jazyk nebolo nikdy jednoduchšie
  • Dnes získaš jazykové online kurzy za zlomok ich pôvodnej ceny
  • Ponuka je limitovaná časom, tak to nepremeškaj
q66
unsplash.com
  • Naučiť sa cudzí jazyk nebolo nikdy jednoduchšie
  • Dnes získaš jazykové online kurzy za zlomok ich pôvodnej ceny
  • Ponuka je limitovaná časom, tak to nepremeškaj

Ak v živote zostaneš pri ovládaní iba jednej reči, sám si zabrzdíš svoj vzdelávací rozvoj, ohraničíš si svoju komunikáciu, premýšľacie schopnosti, ale hlavne sa sám zriekneš plnšieho vychutnania si a chápania sveta, v ktorom žiješ.

Učenie sa ďalšieho jazyka ti otvára nové možnosti a poskytuje perspektívy, na ktoré by si možno nikdy inak nenarazil. Berúc do úvahy všetky osobné, profesné, sociálne, ale aj ekonomické ohľady – učenie cudzích jazykov prináša jednoznačne výhody, ktorých by si sa nemal vzdať.

Využi dnešnú jedinečnú možnosť získať svetovo uznávané jazykové kurzy za zlomok ich pôvodnej ceny. Sám sa tak môžeš presvedčiť, že zvládnuť cudzí jazyk sa dá aj online z pohodlia domova a za pár mesiacov.

„Tí ktorí nevedia nič o cudzích jazykoch, nevedia nič ani o sebe samom.“ – Johann Wolfgang von Goethe

Zvládni angličtinu lepšie ako väčšina

IELTS (skratka pre International English Language Testing System) je celosvetovo najpopulárnejšia skúška z anglického jazyka. Ročne sa pre tento test rozhodne viac než 2 milióny ľudí.

IELTS ti otvorí dvere – pomôže ti pri každodennom živote, štúdiu a práci kdekoľvek na svete. Viac než 9 000 inštitúcií, vrátane vládnych, akademických a personálnych, v 140 krajinách uznáva certifikát IELTS.

Podľa oficiálnych štatistík sa priemerné skóre „speakrov“ pohybuje pod úrovňou 6,5. Vďaka tomuto kurzu môžeš predbehnúť priemer a dostať sa na úroveň 7 a vyššie.

IELTS sa stal jediným testom z anglického jazyka akceptovaným pre účely emigrácie, a to do všetkých krajín, kde je takýto test požadovaný.

Zľava zo 75 € na 18 €

Zvládni nemčinu raz a navždy

Či už si úplný začiatočník, potrebuješ oprášiť vedomosti zo strednej školy alebo jednoducho nemáš čas navštevovať kurz nemčiny, tento online kurz je niečo pre teba. Pokrýva všetky 4 oblasti ako: rozprávanie, počúvanie, čítanie a písanie po nemecky.

Skvelým benefitom je, že môžeš ísť svojím vlastným tempom. Gramatiku a slovnú zásobu sa naučíš prostredníctvom textov a dialógov vychádzajúcich z každodenných životných situácií.

Zľava zo 150 € na 37 €

Nauč sa bez problémov konverzovať po španielsky

Hodilo by sa ti kedykoľvek sa dorozumieť so španielsky hovoriacimi ľudmi po celom svete? Ak áno, tento kurz ti poskytne všetko potrebné, aby si bez problémov porozumel a dohovoril sa kdekoľvek chceš. Naučíš sa správnu výslovnosť, ako porozumieť natívnym speakrom, ale aj to, ako vyjadriť, čo práve potrebuješ v celom rade rôznych situácií.

Namiesto zameriavania sa na gramatiku a žargón, budeš pracovať s užitočnými frázami, ktoré využiješ počas každodenných situácií. Po tomto kurze by si sa naozaj v španielsky hovoriacich krajinách stratiť nemal.

Zľava zo 40 € na 10 €

Po tomto kurze sa v Poľsku dorozumieš pri každej príležitosti 

S týmto kurzom máš reálnu šancu sa stať sebavedomým speakrom v poľskom jazyku. Pres Slovákov je práve poľština jedným z najpríbuznejších jazykov. Práve preto by ti nemalo jej štúdium zabrať veľa času.

Kurz zvládne aj úplný začiatočník. Už po prvej lekcii zvládneš použiť niekoľko kľúcových fráz z poľštiny. Návšteva Poľska po absolvovaní tohto kurzu by sa mala pre teba stať oveľa príjemnejšou.

Zľava z 35 € na 10 €

Thajčinu sa môžeš naučiť už za pár týždňov

Chystáš sa do Thaiska? Tento kurz je pre teba povinnou jazdou, ak sa chceš pri tvojom cestovaní cítiť naozaj komfortne. Kurz je koncipovaný veľmi jednoducho a zábavnou formou, vďaka čomu dostaneš príjemný úvod k thajčine.

Kurz je zameraný na day-to-day konverzačné témy a budovanie dobrých základov pre ďalšie napredovanie v tomto jazyku. Budeš si môcť rozvíjať pevné základy v thajčine vďaka rôznym konverzáciám a používaniu jazyka. Nemusíš tak strácať čas učením sa gramatických pravidiel.

Zľava z 35 € na 10 €

Kurz arabčiny pre začiatočníkov ale aj pokročilých

Ak si hľadal najpredávanejší kurz, vďaka ktorému zvládneš arabčinu, si na správnej adrese. Vďaka tomu kurzu sa ti nebude tento jazyk zdať náročným a zvládneš sa ho naučiť tou najefektívnejšou cestou. Kurz je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre tých, ktorí už zvládajú arabčiny na úrovni 2 a 3.

 

Naučíš sa množstvo nových slovies, to ako urobiť perfektné vety bez gramatickej chyby a ako konverzovať na pokročilej úrovni. Na výučbu budeš mať k dispozícií PowerPoint prezentácie, videá a knihy vďaka ktorým všetko s prehľadom zvládneš.

Zľava z 35 € na 10 €

Zisti ako sa stať polyglotom

Tento kurz ti pomôže na tvojej ceste polyglota. Nenaučíš sa síce nový jazyk za 3 minúty, ale zistíš kam chceš v budúcnosti investovať tvoj čas, peniaze a prácu.

Kurz ti ponúkne skvelý pohľad na to, prečo niektoré postupy a bežne zaužívané metódy na výučbu nového jazyka nefungujú. Svoje rady a techniky ti ponúkne polyglot Wiktor, ktorý má v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Vďaka tomuto kurzu možno prestaneš snívať o rozprávaní mnohými jazykmi a začneš sa k tomuto cieľu reálne približovať.

Zľava zo 100 € na 25 €

Nauč sa svetový jazyk za 6 mesiacov

V tomto kurze sa s tebou skúsený lektor podelí o svoje praktické tipy a hacky, ktoré zvyknú používať tí najlepší študenti cudzích jazykov. Tipy využité v tomto kurze mu poskytli samotní študenti.

 Kurz je určený pre každého nadšenca do jazykov, ktorý má chuť naučiť sa niečo nové. Na konci tohto kurzu budeš vedieť ako sa efektívne naučiť nový jazyk na vlastnú päsť. Je potrebné mať len otvorenú myseľ a byť ochotný experimentovať a využívať nové techniky.

Zľava z 90 € na 22 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK