Aby získal slávu, pribral 100 kíl. Youtuber sa na videách „prežiera“, jeho sledovatelia sú vydesení

  • Nikocado Avocado je jedným z najbizarnejších youtuberov
  • Jeho videá sú plné jedla a drám
  • Napriek tomu ho však sledujú milióny ľudí
Nikocado Avocado sa prežiera a hrá na husle
Instagram/Nikocado Avocado
  • Nikocado Avocado je jedným z najbizarnejších youtuberov
  • Jeho videá sú plné jedla a drám
  • Napriek tomu ho však sledujú milióny ľudí

V súčasnosti sa môže stať influencerom naozaj každý. Stačí, že na scénu prinesie niečo nové. Skvelým príkladom je youtuber Nicholas Perry, známy aj ako Nikocado Avocado, ktorý však za svoju slávu dodnes spláca obrovský dlh.

Podľa El País sa verejnosť o tohto muža začala zaujímať po tom, čo na platforme YouTube ukázal, že mu nerobí najmenší problém napchať do seba množstvo hamburgerov. Jeho videá sa stali populárnymi, vďaka čomu zarobil veľké peniaze. Problémom však je, že mužovi tieto videá, na ktorých sa ustavične napcháva, priniesli aj nemalé kilá navyše a zdravotné problémy.

Bral antidepresíva od útleho detstva

Ako píše Broadway World, Perry sa narodil v roku 1992 na Ukrajine, no už ako dieťa bol adoptovaný rodinou pochádzajúcou zo Spojených štátov amerických.

Sám youtuber v minulosti priznal, že o adopcii sa dozvedel, keď mal 5 rokov. Už od tohto momentu sa snažil pochopiť, prečo sa ho vlastní rodičia zriekli, v dôsledku čoho trpel psychickými problémami.

Svoju prvú terapiu o odborníka absolvoval v tom istom veku. Počas terapií mu tiež bola diagnostikovaná porucha pozornosti a obsedantno-kompulzívna porucha. Podľa Insideru mu lekári prvé antidepresíva predpísali, keď mal iba 7 rokov. 

Nicholas Avocado
zdroj: Twitter/Nicholas Avocado

Aj napriek pomerne ťažkému detstvu sa Perry snažil ísť si za svojím. Insider píše, že youtuber chcel byť vždy stredobodom pozornosti. Svoj sen si začal plniť, keď mal 19 rokov.

Z Pennsylvánie sa presťahoval do New Yorku, kde sa chcel stať huslistom. Jeho snom bolo tiež pracovať na Broadwayi. O tom, že tento plán pravdepodobne nevyjde, vedel. Uvedomoval si, že je iba malou rybkou v oceáne. 

V tomto čase boli stravovacie návyky mladého muža úplne normálne, dokonca bol vegán. Práve vďaka tomuto životnému štýlu sa Perry zoznámil s Kolumbijčanom Orlinom Homeom, ktorý sa stal jeho partnerom. Našli sa vo vegánskej facebookovej skupine. 

Náhla zmena životného štýlu

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroje: El País, Broadway World, Insider, 24 news recorder, Distractify, Dankanator

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá