Adobe Kickbox: Krabička plná inovácií, pre jednotlivcov aj spoločnosti.

Čo je Kickbox?

Kickbox je nový inovatívny proces, ktorý Adobe vytvoril pre vlastnú potrebu a teraz je pre každého. Je to proces pre jednotlivcov a aj systém ako nasadiť tento proces do organizácii. Je vytvorený nato, aby zvýšil efektívnosť inovátorov, zvýšil rýchlosť inovácií a merateľne zlepšil inovačné výsledky. Kickbox vám pomôže optimalizovať inovatívne investície redukovaním nákladov v porovnaní s tradičnými postupmi.

bc929743-e673-4930-b1c9-50aa5f19cd65.d0426136-da9a-458a-9824-4c4b1bacb5d7

Pre koho je Kickbox?

Kickbox je vytvorený pre jednotlivcov ale aj pre organizácie. Jednotlivci môžu použiť stránku kickboxua prejsť procesom Kickbox na vlastnú päsť. Organizácie môžu nasadiť proces Kickbox pre svojich zamestnancov.

Čo presne Kickbox robí?

Adobe Kickbox prináša užitočný proces objavovania nových príležitostí, overovanie vzťahov so zákazníkmi a vyhodnocovania nových podnikateľských potenciálov. Obsahuje nástroje, ktoré pomôžu definovať inovátorov, vylepšiť, overiť a rozvíjať ich nápady.

Príbeh za Kickboxom.

Kickbox bol vymyslený v Adobe na základe 30 ročných skúseností s inováciami. V spoločnosti chcú pomôcť jednotlivým zamestnancom nasledovať ich inštinkty, tak vytvorili balíček „inovácií v krabičke“. Každý balíček obsahuje všetko, čo si myslia, že inovátor potrebuje na začiatok.

Koľko ale Kickbox stoji?

Kickbox si môžete stiahnuť zadarmo, pretože Adobe ho vytvorila na základe licencií creative commons, typu „share-alike“. Detaily o licencii sa nachádzajú v stiahnutom súbore.

shot_3-4d

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech