Adventure Hunters naposledy videní v pohorí Tribeč, kde miznú ľudia bez stopy

  • Chalani vystrašení mrazivými príbehmi, no vyzbrojení odvahou, sa rozhodli preskúmať záhadu tribečských lesov. A doteraz sa nám neozvali...
collagejhbb
Adventure Hunters, unsplash.com
  • Chalani vystrašení mrazivými príbehmi, no vyzbrojení odvahou, sa rozhodli preskúmať záhadu tribečských lesov. A doteraz sa nám neozvali...

Z času na čas sa stane, že niekto zmizne len tak bez stopy. V oblasti tribečských lesov sa to však deje častejšie, než by bolo v súlade so zdravým rozumom. Vďaka tomu si tajomné miesto vyslúžilo prezývku Tribečský trojuholník a dodnes je opradené “scary” príbehmi o neobjasnených zmiznutiach ľudí.

slepé rameno rieky Nitry….Tribeč
autor: JarinoM
zdroj: http://hiking.sk/hk/ga/5147/tribec-zrkadlo.html

Posted by SLOVENSKO on Friday, April 12, 2013

Nezvestný lesník, robotník, mladé dievča, pod ktorými sa doslova zľahla zem, či podivný nález BMW bez posádky s podozrivo veľkým obnosom peňazí na sedadle. Doteraz nebolo pátranie po nezvestných úspešné a všetky prípady zostali bez vysvetlenia či aspoň domnienky, čo sa mohlo stať. Lesy ďalej mlčia.

kto nemá rád pavúky, nech radšej do domov v Kľačanoch nenakúka..

Posted by Elfo Reinevan on Wednesday, September 20, 2017

O záhadných zmiznutiach sme nedávno priniesli článok, ktorý mnohých z vás zaujal. Viacerí ste sa ozvali, že ste lesy sami navštívili, počuli ďalšie povery alebo že chcete vedieť viac. My sme sa preto rozhodli zažiť to na vlastnej koži! Misiou preskúmať toto tajomstvo sme poverili chalanov z Adventure Hunters.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: Adventure Hunters

Pri prvej zmienke o Tribeči chalani síce trochu zbledli, ale nestratili svoju povestnú odvahu. Rozhodli sa naštudovať si fakty a nezabudli si prečítať beletrizovanú verziu tribečského príbehu z pera Jozefa Kariku. To asi nebol dobrý nápad. Odvtedy sa v noci občas strhávajú zo spánku. 

dej si pozor na les, ať tě nespolkne #bookstagram #book #trhlina #jozefkarika #ikar #dnescitam

Príspevok, ktorý zdieľa MICHAELA KUBICOVA (@michaela_kubicova),

Pre účely investigatívy sa však rozhodli vyjsť v ústrety novému, doteraz najnebezpečnejšiemu dobrodružstvu! Zbalili si všetko potrebné a vyrazili smer Tribeč. Ich úlohou bolo natočiť autentické zábery pobytu v tamojších lesoch a vystaviť sa všetkému, čo by mohlo viesť k objasneniu záhady.

!!! IDEME NA TRIBEČ !!!

!!! IDEME NA TRIBEČ !!!
Spolu s poisťovňou Union ideme na Tribeč. Pridaj sa k nám na cestu pohorím, v ktorom sa nevysvetliteľne strácajú ľudia už desaťročia.
Napíš nám a zažiješ neuveriteľnú cestu s nami!! ;)
DAJ OBDER TU:
http://bit.ly/2ox4QoC
http://bit.ly/2ox4QoC
http://bit.ly/2ox4QoC

Posted by Adventure Hunters on Wednesday, October 11, 2017

To sme však ešte nevedeli, do čoho sme ich namočili. Nevysvetliteľné zmiznutia sú vážna vec, no považovali sme ich za báchorky, zlyhanie polície či nezodpovednosť ľudí, ktorí chodia na miesta, ktoré nepoznajú. No chalani sa nám zatiaľ neozývajú a na ich Instagrame nepribudli žiadne nové fotky. Začíname sa báť.

Interiéry starých domov v Kľačanoch…

Posted by Elfo Reinevan on Wednesday, September 20, 2017

Pôvodný plán bol priniesť vám naozaj jedinečné video. Veríme, že sa chalani zapíšu do histórie tribečských lesov svojím videomakerským umením a nie len ďalším zápisom v kronike neobjasnených zmiznutí. A to sme si mysleli, že sme ich vyzbrojili všetkým – čelovkou, ploskačkou na zmiernenie stresu a poistením od Unionu

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: Adventure Hunters

Sleduj nás aj naďalej a zisti spolu s nami, ako to s Adventure Hunters a tribečským tajomstvom dopadne.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech