AEG ponúka umývačky, špecializované na krehký riad

  • Ak sa bojíte vkladať do umývačky riadu poháre na stopkách a radšej si ich poumývate sami, asi nemáte doma tú správnu umývačku
AEG
  • Ak sa bojíte vkladať do umývačky riadu poháre na stopkách a radšej si ich poumývate sami, asi nemáte doma tú správnu umývačku

Návšteva odišla, žúr sa skončil a vás čaká hora riadu. Umývačky si poradia s príbormi, taniermi, miskami, hrncami aj pekáčmi, no sklenené poháre či porcelánové šáločky môžu byť problém. Ani stojanky a tŕne na poháre ešte nie sú zárukou, že sa váš krehký riad nevyštrbí alebo nerozbije. 

Takže vás po dobrej zábave čaká umývanie, oplachovanie a leštenie. V umývačkách AEG so systémom GlassCare však umyjete bez obáv poháre na stopkách aj porcelán po babičke. 

Systém GlassCare zahŕňa všetky funkcie, ktoré poskytujú krehkým riadom opatrnú a pritom efektívnu starostlivosť, aby boli na konci umývacieho cyklu perfektne čisté, vyleštené a neporušené. 

Držiaky SoftGrip a hroty SoftSpikes® sú špeciálne vyvinuté na to, aby držali poháre na správnom mieste. Postará sa o to mäkká guma na hrotoch, ktoré bezpečne pridŕžajú stopky pohárov v ideálnej polohe počas celého trvania programu. Na extra vysoké poháre je k dispozícii ešte jeden držiak v spodnom koši. GlassHolder poskytne bezpečné zaistenie aj tým najvyšším pohárom. 

Nepriamo sa o bezpečnosť vašich pohárov v umývačke AEG starajú aj výsuvy ComfortRails. Koše majú hladký a plynulý chod bez otrasov, takže riady sa pri ich zasúvaní ani nepohnú, nieto ešte aby sa obili. Pre váš maximálny komfort majú umývačky riadu AEG možnosť nastavenia umývacieho cyklu ovládačom QuickSelect. Posúvačom zvolíte čas, jedným ťuknutím zvolíte prídavné funkcie a spotrebič sa už o zvyšok postará sám tak, aby bolo umývanie dokončené presne vtedy, kedy to potrebujete vy. Zostávajúci čas umývania sa premieta technológiou TimeBeam na podlahu, takže presne viete, kedy bude váš riad opäť k dispozícii čistý a lesklý. Lepšie by ste ho ani vy sami neumyli.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech