AeroMobil sa stáva historicky prvá firma zo Slovenska na ekonomickom fóre v Davose!

  • Svetové ekonomické fórum v Davose bude mať už svoj 46. ročník. Iba prvýkrát sa však fóra zúčastní aj slovenský projekt.
aeromobil-3
  • Svetové ekonomické fórum v Davose bude mať už svoj 46. ročník. Iba prvýkrát sa však fóra zúčastní aj slovenský projekt.

fresh

AeroMobil prostredníctvom svojho zástupcu zúčastní ako historicky prvá firma zo Slovenska na 46. Svetovom ekonomickom fóre v Davose!

Martin Bruncko – riaditeľ pre stratégiu a financie v spoločnosti je jedným z dôležitých hostí spomedzi biznis lídrov z viac ako 25 sektorov na konferencii. V Davose sa stretne s investormi, politickými lídrami, podnikateľmi a globálnymi osobnosťami najmä o transformácii osobnej dopravy a štvrtej industriálnej revolúcii, ktorá je jednou z kľúčových tém tohtoročného ekonomického fóra.​

Automobilový a letecký priemysel vďaka rozvoju digitálnych technológií prechádza v posledných rokoch obrovskými zmenami. AeroMobil je plnohodnotnou súčasťou tejto revolúcie – povedal Martin Bruncko, ktorý je nositeľom ocenenia Young Global Leader od Svetového ekonomického fóra.​

Aeromobil znovu dokazuje, že je zrejme najväčším a najdôležitejším startupom Slovenska, ktorý má potenciál byť priekopníkom vo svojej lige. Napriek silnej konkurencii, ktorá deň čo deň narastá si drží silné meno a získava silné postavenie!

Zdroj: press.aeromobil.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech