Agresívny hajlujúci muž v Bratislave napadol cudzinca (VIDEO)

  • Incident sa odohral cez víkend
  • Všetko sa stalo na Kamennom námestí
Kamenné námestie
TASR/Jakub Kotian, Martin Turanovič
  • Incident sa odohral cez víkend
  • Všetko sa stalo na Kamennom námestí

Agresívny útočník napadol Novozélanďana, potom hajloval. Muža z Nového Zélandu mal pri prechádzke centrom mesta opakovane napadnúť útočník, bitka bola sprevádzaná hajlovaním. Napadnutý Novozélanďan sa na sociálnych sieťach podelil s nepríjemnou skúsenosťou z nášho hlavného mesta, píše web tvnoviny.sk.

K útoku malo dôjsť krátko pred 22.00 hod počas uplynulého víkend, kedy Novozélanďan kráčal spolu s jeho priateľkou centrom hlavného mesta po Kamennom námestí.

Milujem Slovac. Kontext v komentaroch.
by u/hovno115533 in Slovakia

Pár chcel nasadnúť na električku, keď ich začal obťažovať slovensky hovoriaci muž. Mladík nevie, aký bol za tým dôvod. Háda však, že dôvodom by mohol byť fakt, že sa s priateľkou rozprávali po anglicky.

Neznámy páchateľ, ktorý kráčal za párom, muža z Nového Zélandu podľa jeho slov najskôr udrel do zadnej časti hlavy. K druhému napadnutiu došlo, keď si ho mladík začal natáčať, kvôli prípadnej identifikácii. Práve vtedy na okraji Kamenného námestia agresor dvihol pravicu a začal pred kamerou hajlovať. Bratislavská polícia sa k prípadu zatiaľ nevyjadrila.

Správu aktualizujeme.

Zdroje: TV Noviny, Reddit

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá