Aj ty môžeš mať vyhrievané vložky do topánok, ktoré sú napojené na Bluetooth

  • Vďaka tejto novinke budú aj dlhé zimné prechádzky o niečo znesiteľnejšie.
maxresdefault
  • Vďaka tejto novinke budú aj dlhé zimné prechádzky o niečo znesiteľnejšie.

Vyhrievané vložky do topánok, ktoré udržia tvoje chodidlá počas zimných prechádzok alebo lyžovačky v teple, nie sú ničím novým. Európska spoločnosť zvaná +T však prichádza s futuristickými vložkami do topánok s názvom +Winter, z ktorých urobila zariadenie napojené na internet.

winter_3_large

zdroj: cdn.shopify.com

Spoločnosť svoj produkt minulý týždeň uviedla aj na Kickstarteri. Na rozdiel od podobných produktov na trhu môžeš tieto vložky bezdrôtovo nabíjať a spárovať s aplikáciou cez Bluetooth tak, aby si mohol nastaviť ich teplotu a sledovať životnosť batérie. Okrem toho majú aj akcelerometer vstavaný tak, že sa začnú ohrievať kedykoľvek začneš kráčať, sú vodotesné a ich batéria by mala vydržať až päť hodín. Najväčšou nevýhodou týchto vložiek do topánok je, že nemajú krokomer.

Hoci produkt je už v Európe dostupný, spoločnosť +T chce prostriedky z Kickstarteru použiť na to, aby mohla firma expandovať aj do USA. Jeden pár týchto špeciálnych vyhrievaných vložiek do topánok kúpiš už od 98 dolárov (cca 94 EUR).

Zdá sa, že tieto vložky do topánok by mohli zaznamenať veľký úspech. Všetci sa asi zhodneme na tom, že zima vie byť niekedy poriadne krutá, takže čokoľvek, čo udrží aspoň jednu časť tela v maximálnom teple, dosť pomôže.

zdroj: theverge.com zdroj titulnej fotografie: i.ytimg.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK