Blízko slovenských hraníc je miesto, ktoré dokonale spája luxus s absolútnym zážitkom

  • Ak máš rád Tatry, ale ešte si nenavštívil tie v Poľsku, chýba ti posledná súčiastka do skladačky
  • Vďaka architektonickému konceptu Tatra Glamp bývaš v 4-hviezdičkovom domčeku a Tatry máš doslova na dlani
  • Pridanou hodnotou je ekologický rozmer
tatra glamp
archív Tatra Glamp
  • Ak máš rád Tatry, ale ešte si nenavštívil tie v Poľsku, chýba ti posledná súčiastka do skladačky
  • Vďaka architektonickému konceptu Tatra Glamp bývaš v 4-hviezdičkovom domčeku a Tatry máš doslova na dlani
  • Pridanou hodnotou je ekologický rozmer

Tatranská Bukovina sú poľské Alpy. A tak to vnímajú nielen Poliaci, ale aj Slováci, ktorí dedinku v horách navštívia. Je zážitková, dokonale prispôsobená pre turistov. V zime aj v lete. Ak si chceš užiť krásnu prírodu kontaktnejšie, ubytuj sa rovno v nej. Tatra Glamp je riešením pre turistu, ktorý chce spojiť luxus s absolútnym zážitkom.

 Výhľad máš až do neba

Glamping je nový termín v turizme. Ide o kempovanie iným spôsobom a to takým, že ty síce „stanuješ“, ale luxusne. Tvoje obydlie je vybavené posteľou s dobrým matracom, sprchou, dokonca i krbom. Niekedy bolo niečo takéto nepredstaviteľné, dnes však glampujú ľudia po celom svete.

Domčeky sú ekologické, máš v nich všetko, čo v bežnom luxusnom hoteli. Zmieriť sa musíš jedine s tým, že tvoj životný priestor je v podstate jedna izba. Ale koniec-koncov, takto to máš aj v hoteli. Okolo teba bude okrem prírody ešte aj pár iných obydlí. Je to taký malý komplex na zelenej tráve. A extra osviežujúca je terasa, kde si môžeš užívať raňajky alebo popoludňajšiu kávu s prekrásnym výhľadom.

Sférické kopuly sú skvelé a ešte viac zážitkové, keď prší alebo sneží. Vtedy máš pocit, že si v centre diania. Ty si užívaš luxus svojho domčeka v stanovom mestečku a príroda si žije svojim tempom. Na chvíľu sa stávaš jej súčasťou a to je vzrušujúce. Je len na tebe, koľko denného svetla si chceš do domčeka pustiť a aké výhľady si praješ. Kopula je modifikovateľná. V noci si tu môžeš vytvoriť úplnú tmu.

Z vŕšku do doliny

Okrem základného vybavenia máš možnosť uvariť si vo svojom domčeku kompletnú večeru alebo obed, no ak sa na to necítiš a chceš dovolenkovať na úrovni, Tatranská Bukovina ti ponúka všetky kulinárske zážitky krajiny a sveta. Je to doslova dovolenkový rezort a veľmi vyhľadávaný.

Takže kolíb, tradičných reštaurácií s poctivou kuchyňou, cukrární a malých útulných kaviarničiek tu nájdeš neúrekom. A o tvoje telo sa postarajú tatranské hotely, kde si môžeš užívať masáže a všetky SPA procedúry s tým spojené.

Za jednu noc zaplatíš od 110 eur a luxusne kempovať môžeš ľubovoľný počet dní. Ponáhľaj sa, lebo jeseň je už takmer vybookovaná. A rada od nás – čo môže byť krajšie ako Silvester s ohňostrojom priamo nad hlavou? Už len Silvester v ohňostrojom priamo nad hlavou v posteli v Tatrách.

Zdroj: tatraglamp.pl

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech