Ak máš vedomosti z týchto 5 oblastí, máš postarané o super prácu plnú kreativity

  • Niekedy sa zdá, že na Slovensku sa roztrhlo vrece s rôznymi pseudo dizajnérmi a kreatívcami, ktorí ti bez hanby ponúknu logo vytvorené vo Worde. Na to, aby si vedel viac ako väčšina ti pritom netreba veľa.
bajk
pexels.com
  • Niekedy sa zdá, že na Slovensku sa roztrhlo vrece s rôznymi pseudo dizajnérmi a kreatívcami, ktorí ti bez hanby ponúknu logo vytvorené vo Worde. Na to, aby si vedel viac ako väčšina ti pritom netreba veľa.

Ak máš estetické cítenie a ovládaš prácu v niekoľkých profesionálnych programoch, môžeš to dotiahnuť ďaleko. Dnes máš možnosť získať hodnotné zručnosti za 10 eur. Zvýhodnené ceny však platia len limitovaný čas, takže sa poponáhľaj, aby si to nepremeškal.

Nauč sa, ako na štýlové aplikácie v Adobe XD

foto: udemy.com

Ak vidíš svoju budúcnosť v oblasti UI / UX, určite by si nemal prehliadnuť Adobe XD. V tomto kurze sa  od základov naučíš, ako nadizajnovať moderné a esteticky príjemné iOS mobilné aplikácie. Za pár hodín nadobudneš vedomosti, s ktorými posunieš svoju kariéru hneď o pár krokov vpred.

Zľava zo 40 € na 10 €

 

Staň sa certifikovaným expertom v Adobe Photoshop CC

foto: udemy.com

Ak chceš, aby v tvojom životopise svietil certifikát Adobe Certified Expert Photoshop CC, tento kurz ti v tom pomôže. Naučíš sa zvládnuť každý nástroj, ktorý sa nachádza v Photoshop CC. Tento certifikát je najhodnotnejším oficiálnym osvedčením o úrovni tvojich skillov vo Photoshope. Celým kurzom ťa navyše prevedie Martin Perhiniak, ktorý je certifikovným Adobe Design Masterom.

Zľava z 95 € na 10 €

 

Nauč sa pracovať v Adobe Illustratore ako profesionál

foto: udemy.com

V každej z lekcií, z ktorých pozostáva tento kurz, sa naučíš triky ako efektívne pracovať v  tomto výkonnom vektorovom programe na tvorbu obrázkov. Adobe Illustrator je pritom základom pre každého profesionálneho dizajnéra. Ak chceš niečo vo svete dizajnu dosiahnuť, s týmto programom by si mali byť najlepší kamarát.

Zľava z 20 € na 10 €

 

Kompletný kurz After Effects CC: Zo začiatočníka na experta

foto: udemy.com

Tento kurz patrí medzi najrozsiahlejšie a najlepšie hodnotené. Pozostáva z viac ako 235 prednášok a obsahuje 19 hodín video tutoriálov, ku ktorým budeš mať prístup kedykoľvek sa ti zachce. Ak chceš vedieť ako vytvárať, navrhovať a pracovať s pohyblivou grafikou či vizuálnymi efektami, tento kurz ťa určite zaujme.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Posuň úpravu videí na vyššiu úroveň s Premier Pro CC

foto:udemy.com

Na to, aby si ovládal program  pre profesionálov – Premiere Pro CC, nemusíš práve pracovať ako video editor. Zostrihať a pekne upraviť video sa ti môže hodiť v živote kedykoľvek, preto je dobré, aby pre teba Premier nebol len španielskou dedinou.

Zľava z 200 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech