Ak nie si šťastný, musíš byť odvážny. Vybrali sme 10 TOP ponúk, ktoré nakopnú tvoju budúcnosť

  • Spolu s portálom Pretlak sme vybrali desať pracovných ponúk, ktoré možno hľadáš práve ty
  • Ak ťa nejaká ponuka zaujme, môžeš poslať životopis
auto, žena, vodič, mercedes
Unsplash/Stephan Louis, Nicolai Berntsen
  • Spolu s portálom Pretlak sme vybrali desať pracovných ponúk, ktoré možno hľadáš práve ty
  • Ak ťa nejaká ponuka zaujme, môžeš poslať životopis

Ak hľadáš prácu ako produktový/priemyselný dizajnér

a zároveň zvládaš ľavou zadnou aj základné skúsenosti s produktovým dizajnom, je práca spoločnosti ORIK pre teba. Tvojou úlohou bude dizajnovať nové výrobky na základe požiadaviek klienta, spravovanie projektov od návrhu až po výrobu funkčných vzoriek, konzultácie s konštruktérmi a výrobou.

Pracovať môžeš aj REMOTE, podmienka je ale byť aspoň 1 týždeň priamo v office.

Ponúkaný plat je od 1 200 do 1 500 eur mesačne. Ovládanie konštrukčného softwéru Solidworks výhodou a nutné je ovládanie programu 3D – Rhinoceros/Cinema 4D/atď render v KeyShote + CAD program výhodou. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕰 FULL-TIME 🛋 ORIK 👨‍🚀 PRODUCT DESIGNER 🌍 REMOTE Prihlás sa tu 👉www.pretlak.sk –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Si komunikatívny a máš dlhoročnú prax v PR?

Možno je pre teba ponuka Senior PR manager v poprednej agentúre PR.Konektor to pravé. Je to totiž agentúra, ktorá je držiteľom viacerých prestížnych ocenení (SABRE Awards, Excellence Awards). Za svoj úspech vďačí dôrazu na moderné prístupy a zmysluplnosť v rámci celej marketingovej komunikácie. Ako člen tímu by si pomáhal klientom nielen na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.

Tvojou náplňou práce by boli návrh a implementácia komunikačných stratégií až po prípravu tlačových správ, PR článkov, rozhovorov a ich distribúcia do médií.

Zarábať mesačne môžeš od 2 000 eur. Podmienkou je ale minimálne 5-ročná skúsenosť v PR. Výborný prezentačný prejav a angličtina na pokročilej úrovni. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PR agentúra @pr.konektorsk 🕵️‍♂️ hľadá do Bratislavy skúseného PR MANAGERA. Ak si tu alebo o niekom vieš, čekuj podmienky na 👉 www.pretlak.sk. –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Ak hľadáš prácu v renomovanej  brandovej agentúre

a zároveň chceš pretvárať firmy na brandy, je práca na pozícii Mid Digital Specialist pre teba. Na starosti by si mal zmysluplné stratégie, výnimočné projekty a komunikáciu na mieru.

Môžeš sa podieľať na stratégii značiek BILLA, CRH, Viessmann, Cofidis, NN Slovensko, Petramed, OVB Allfinanz Slovensko, Dôvera zdravotná poisťovňa, Foxconn, WebSupport a iné.

Ponúkaný plat je od 1 300 eur mesačne. Na pozíciu potrebuješ perfektnú znalosť Facebook Ads, LinkedIn Ads, Google Ads & Google Analytics. Požadovaná je aj prax, minimálne 2 roky skúsenosti z agentúrneho alebo klientskeho prostredia. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕰 FULL-TIME 🛋 @generations.agency 👨‍🚀 DIGITAL SPECIALIST 🌍 BRATISLAVA Prihlás sa tu 👉 www.pretlak.sk –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Si kreatívny a nerobí ti problém motion dizajn?

Moodive hľadá do tímu nové talenty, šikovných animátorov, motion designerov, ilustrátorov, kreatívcov, ktorým nerobí problém popasovať sa aj s náročnejšími projektami. Pracovať môžeš ako interný člen tímu, ale aj freelancer.

Spoločnosť nehľadá začiatočníka, preto by si už mal mať nejaký ten skill v základných programoch ako After Effect, Moho a podobne. Mal by si vedieť aktívne pracovať s postavami, pripraviť si Rig a dotiahnuť animáciu pohybov do dokonalosti. Ponúkaný plat sa začína na úrovni 1 200 eur za mesiac. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕰 FULL-TIME 🛋 @moodivestudio 👨‍🚀 ANIMÁTOR/MOTION DESIGNER 🌍 BRATISLAVA, ŽILINA Prihlás sa tu 👉 www.pretlak.sk –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Ak ti niečo hovoria skratky ako UAC, CPA, MP a TP

a vieš sa pritom pozrieť na banner a povedať či ladí alebo neladí so značkou – si človek vhodný na pozíciu digital campaign manager pre 365.bank. Mal by si zastrešiť nielen performance kampane, ale priniesť aj nové nápady do longtermových a kampaňových zadaní. V ideálnom prípade si už riešil napríklad UAC kampane, vieš cenu za inštaláciu povedať aj spamäti a mediaplán spripomienkuješ aj o polnoci.

365.bank pracuje s BI, Exponea a Google Analytics, Google Tag Manager. Ak tieto nástroje poznáš a máš v nich prehľad, je to veľké plus. Zároveň by si mal poznať možnosti FB Ads či Google Ads a naplno ich využívať. Ponúkaný plat je 1 800 eur mesačne. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕰 FULL-TIME 🛋 365.bank 👨‍🚀 DIGITAL CAMPAIGN MANAGER 🌍 BRATISLAVA Prihlás sa tu 👉 www.pretlak.sk –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Chceš vyvíjať weby a byť súčasťou malého tímu,

kde každý má svoje slovo, môže sa realizovať a prinášať nové riešenia? Možno je pre teba vhodná pozícia Full Stack Developer (senior/mid) pre firmu 4networks SK&CZ, ktorá zastrešuje 5 sociálnych sietí (komunitných webov) v oblasti bývania a svadieb. Povahou webov je tak trochu Facebook, Reddit, Bazoš, Pinterest a Gmail v jednom. To je, samozrejme, veľmi nadnesené, no jej weby sú zmesou fóra, bazára, albumov, blogov, magazínu a iného.

4networks SK&CZ používa Javascript, Typescript, React.j, HTML, CSS, SASS, REST API, GraphQL, Git, Webpack, Python, Django, PostgreSQL, no nevyžaduje hĺbkovú znalosť všetkých technológií.  Ak si niekto, kto už má niečo za sebou a má záujem robiť s týmito technológiami, si pre spoločnosť ten pravý. Ponúkaný plat je od 2 200 eur. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕰 FULL-TIME 🛋 4networks SK&CZ 👨‍🚀 FULLSTACK DEVELOPER 🌍 BRATISLAVA Prihlás sa tu 👉 www.pretlak.sk –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Tužíš po zmene a nevadilo by ti

presťahovať sa za prácou do zahraničia?  Medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov Ahoy! ponúka voľnú pracovnú pozíciu Mid Account Manager vo Varšave pre klienta jedného z popredných dodávateľov kvalitných, inovatívnych technických a pneumatických produktov, priemyselného náradia a elektrostatických riešení už viac ako 35 rokov.

Ahoy! spolupracuje so spoločnosťami ako Answear, Accenture, Beliani, eService, G-Partner, H&M,Heineken, Majorel, Pandora, Triumph, Uber, Westwing, WNS a mnoho ďalších.

Spoločnosť vyžaduje výbornú znalosť slovenčiny, komunikatívny anglický jazyk B1 a vyššie. Ukončené vysokoškolské vzdelanie, alebo skúsenosti v práci s klientom. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕰 FULL-TIME 🛋 Ahoy Career 👨‍🚀 ACCOUNT MANAGER 🌍 VARŠAVA Prihlás sa tu 👉 www.pretlak.sk –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Ak ťa baví práca redaktora v médiách,

no zvládaš aj biznis stránku v rámci médií, si človek, ktorého hľadá RESCO na pozíciu copywritera/Idea Maker. Ako člen kreatívneho tímu budeš písať a upravovať kópie pre rôzne projekty a kanály (vrátane webu, tlače, videa, e-mailov s priamym marketingom, digitálnych reklám a sociálnych médií), v úzkej spolupráci s manažérmi produktového marketingu.

Podmienkou je minimálne 4 až 5 ročná prax v copywritingom a ukončené vysokoškolské vzdelanie v marketingu, žurnalistike, angličtine, komunikácii alebo príbuzných odborov. Potrebná je aj angličtina na úrovni C1. Ponúkaný plat je od 1 800 eur. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕰 FULL-TIME 🛋 @resconet 👨‍🚀 COPYWRITER/IDEAMAKER 🌍 BRATISLAVA Prihlás sa tu 👉 www.pretlak.sk –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Si doma v tvorbe marketingovej a komunikačnej stratégie

a zároveň chceš pracovať pre firmu, ktorá vyrástla z malého startupu a na produkt, ktorý dennodenne používajú ľudia na 40 trhoch po celom svete – od Európy a Afriky, cez Austráliu až po Spojené štáty? Potom si vhodný kandidát na pozíciu Senior Marketér pre spoločnosť Billdu. Tvojou úlohou by bolo napríklad budgeting online kampaní, sledovanie ich výkonnosti a návratnosti, návrh a implementácia stratégie online predaja alebo Príprava stratégie vstupu na nové trhy.

Spoločnosť požaduje minimálne 5-ročné skúsenosti na marketingovej pozícii. Plat sa začína na úrovni od 3 000 eur mesačne. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕰 FULL-TIME 🛋 Billdu 👨‍🚀 SENIOR MARKETEER 🌍 BRATISLAVA Prihlás sa tu 👉 www.pretlak.sk –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Chceš sa stať súčasťou managementu spoločnosti,

ktorá má vízie a ambície pri získavaní nových obchodných partnerov? Potom je pre teba pozícia Senior Marketing Manager pre Kinekus tá pravá. Na tejto pozícii by si bol napríklad zodpovedný za nastavenie marketingových cieľov a stratégie v komunikácii s managementom spoločnosti.

Spoločnosť vyžaduje minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, ale môže byť samozrejme aj vyššie. Dôležitá je aj trojročná prax projektového riadenia v oblasti marketingu. Plat začína na úrovni 1500 eur za mesiac. Prihlásiť sa môže na Pretlak.sk.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hľadá sa skúsený „markeťák“ do spoločnosti Kinekus v Žiline. Plat od 1500 €. Viac na našom webe 👉 www.pretlak.sk –– LINK V BIO na @pretlak.sk

Príspevok, ktorý zdieľa pretlak (@pretlak.sk),

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech