Ak si študent VŠ a máš zaujímavý nápad, zapoj sa do súťaže Slovak University Startup Cup 2021 a reprezentuj Slovensko na celosvetovej súťaži

Cieľom projektu Slovak University Startup Cup 2021 je oceniť a podporiť mladú generáciu študentov VŠ, ktorí majú inovatívne nápady a myšlienky.  
 
Odborná komisia vyberie 5 najlepších študentských startupov z celého Slovenska. Ich predstavitelia sa potom osobne predstavia členom komisie, kde si pripravia prezentáciu svojho projektu a následne budú odpovedať na otázky porotcov. Komisia následne vyberie absolútneho víťaza súťaže.
 

Všetci piati finalisti budú odmenení na slávnostnom vyhlásení výsledkov súťaže. Z piatich slovenských finalistov súťaže neskor vyberie medzinárodná porota na základe online prezentácií jedného, ktorý bude reprezentovať Slovensko na celosvetovej súťaži University Startup World Cup 2021 vo Wenzhou v Číne (podľa vývoja pandemickej situácie vo svete bude záležať, či sa podujatie uskutoční prezenčne, alebo online)

Pokiaľ bude podujatie prezenčnou formou, strávi tu reprezentant Slovenska 4 dni spojené s top mentoringovým programom, s možnosťou networkingu so študentskými startupmi z celého sveta ako aj s možnosťou prezentácie svojho startupu pred potenciálnymi investormi z celého sveta. Taktiež globálny víťaz získa zaujímavú finančnú odmenu.

Zároveň bude udelená Špeciálna cena TV JOJ. Pojde o startup s najvačším rastovým potenciálom. Víťaz bude odmenený mediálnym priestorom na marketingovú kampaň pre komunikáciu svojho projektu v hodnote 5000 EUR na všetkých platformách JOJ Group

Viac informácií nájdeš na www.studentstartup.sk. Uzávierka prihlášok je 20.5. 2021

Zdroj info: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech