Ako aj na Slovensku jednoducho získať vedomosti, vďaka ktorým dosiahneš čokoľvek

  • Ak patríš medzi ľudí, ktorí hľadajú možnosti, ako sa každý deň v niečom zlepšovať, určite by si nemal prehliadnuť náš výber hodnotných online kurzov na Udemy.
kurz
unsplash.com
  • Ak patríš medzi ľudí, ktorí hľadajú možnosti, ako sa každý deň v niečom zlepšovať, určite by si nemal prehliadnuť náš výber hodnotných online kurzov na Udemy.

V limitovanom čase ich môžeš získať za zvýhodnenú cenu a mať k ním prístup kedykoľvek chceš. Stačí si vybrať oblasť, ktorá ťa zaujíma, zlepšovať sa v nej a následne v tejto sfére dosiahnuť všetko, čo si zaumieniš.

Staň sa géniom za 2 hodiny

Chceš vedieť, ako zredukovať čas, ktorý musíš venovať učeniu, na 50 až 70 %, či ako sa kedykoľvek naplno sústrediť? Venuj tomuto kurzu pár minút denne a čoskoro už nebudeš mať problém informácie nasávať ako špongia, pritom si všetko zapamätať, a to celkom bez stresu. Či už si študent alebo pracujúci človek, aj vďaka tomuto školeniu môžeš posunúť tvoje štúdium či kariéru o krok vpred.

Zľava z 95 € na 12 €

 

Staň sa vodcom pod vedením Setha Godina

V tomto interaktívnom online seminári ťa Seth Godin prevedie dôležitými krokmi, ktoré potrebuješ urobiť, ak chceš vidieť vo svojom živote zmeny k lepšiemu. Ten najpovolanejší inštruktor ti ukáže, ako sa dostať do lukratívnej pozície vodcu. Taktiež sa dozvieš, ako ľudí presvedčiť a motivovať, aby boli sami ochotní robiť to, čo ty chceš.

Zľava zo 100 € na 25 €

 

Preraz v globálnych korporáciách vďaka jazyku ABAP

Keď sa v dnešnej dobe povie software vývojár alebo programátor, mnohým IT-čkárom napadne súvislosť skôr s Javou, Androidom, C# a pod. Áno, sú to jazyky, ktoré momentálne udávajú trendy. Avšak je tu niekoľko faktov, ktoré by si nemal prehliadnuť, ak sa o programovanie zaujímaš, študuješ ho alebo ho dokonca robíš. Ide o programovací jazyk ABAP v SAP-e.

Odhadom až 70 % globálnych korporácií na svete „frčí“ v SAP-e. A tieto spoločnosti vygenerujú 90 % svetového HDP. A keďže SAP je software, tento je nutné neustále na pozadí spravovať – v preklade kódiť. A kód sa píše práve v programovacom jazyku ABAP. Ak chceš vedieť, ako naň, tento kurz sa ti zíde.

 

Zľava z 95 € na 12 €

 

Využi hypnoterapiu pre tvoj kariérny či osobný rast

Certifikovaný kurz hypnoterapie vie byť v dnešnej dobe naozaj významným benefitom. S online kurzom objavíš hlavné metodológie, zásady a postupy hypnoterapie. Toto školenie je už samé o sebe zážitkom, ktorý treba absolvovať. Naučíš sa tu, ako využívať hypnózu tak, aby si pomohol ľuďom dosiahnuť ich plný potenciál,a súčasne podporil svoj osobný či profesný rozvoj.

Zľava z 200 € na 12 €

 

Prenikni do sveta strojového učenia

Fascinuje ťa umelá inteligencia, a teda smer, ktorým sa bude ľudstvo v najbližšom období uberať? Potom ti padne vhod tento kurz navrhnutý dvoma odborníkmi zo sveta strojového učenia, ktorí ti jednoduchým spôsobom vysvetlia, ako pochopiť komplexné teórie a jednotlivé algoritmy. Každou lekciou zlepšíš svoje chápanie tejto náročnej, no prestížnej sub-oblasti Data Science.

Zľava z 200 € na 12 €

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech