Ako nebyť tým, ktorý len zarába na život namiesto toho, aby žil

  • Možno aj ty žiješ životom, keď len zarábaš, aby si si mohol dopriať pár radovánok. Robíš preto prácu, ktorá ťa nebaví, a o to viac dovoleniek, áut či iných vecí nakoniec potrebuješ.
mou
unsplash.com
  • Možno aj ty žiješ životom, keď len zarábaš, aby si si mohol dopriať pár radovánok. Robíš preto prácu, ktorá ťa nebaví, a o to viac dovoleniek, áut či iných vecí nakoniec potrebuješ.

Aké teda treba mať na pracovisku podmienky, aby si bol šťastný a videl vo svojej práci aspoň trochu zmysel a nebol len otrokom konzumnej spoločnosti? Mnohí sa zhodnú, že jedným z najcennejších faktorov je sloboda. Ako ju získať?

Len počas limitovaného času máš možnosť získať svetovo uznávané kurzy, vďaka ktorým budeš hneď o niekoľko krokov bližšie k pár „jobom“, ktoré vedia človeka napĺňať viac ako práca v banke.

Kurz vďaka ktorému budeš mať za sebou hneď 23 projektov plných web dizajnu a vývoja

Chceš, aby tvoj ďalší kariérny krok bola práca na voľnej nohe z pohodlia domova? Potom začni pracovať na vlastných projektoch, podľa vlastných podmienok tak, ako lektor tohto kurzu  Brad Hussey.

Foto: Udemy.com

Práve on vďaka jeho online kurzom web dizajnu spojeného s web developmentom naučil už tisíce študentov, ako nesnívať o práci snov, ale mať ju. Ak hľadáš zrozumiteľný a komplexný kurz, vďaka ktorému si do životopisu pripíšeš hodnotné body, toto je on.

Zľava z 200 € na 15 €

 

Staň sa obchodníkom na burze s kryptomenou

Chcel by si sa naučiť, ako sa najrýchlejšie a najjednoduchšie dostať do Cryptocurreny Investingu? Potom sa ti tento kurz určite zíde. Zistíš, ako ľahko kúpiť Bitcoin na Coinbase, ako ho následne poslať na burzu a začať obchodovať.

Foto: Udemy.com

Tisícky podnikateľov tento rok stihlo prísť na fakt, že investovanie do kryptomeny môže byť skvelý spôsob, ako si zafinancovať dôchodok, keď vieš, že na štát sa nedá spoľahnúť. Predsa len, z jednej mince sa ti môže vrátiť aj tisícnásobok. Ako na to, zistíš v tomto kurze.

Zľava zo 195 € na 15 €

 

Absolvuj prehľadný kurz zameraný na jazyk Java

Legendárny programovací jazyk Java bol vytvorený v roku 1995 a je tu s nami už vyše 20 rokov. Za ten čas sa z neho stal jeden z najpoužívanejších programovacích jazykov. Na svete zrejme nenájdeš programátora, ktorý by neovládal minimálne základy tohto programovacieho jazyka.

Foto: Udemy.com

V programátorstve už Java predstavuje významný pojem a dlhé roky je považovaná za absolútny základ akejkoľvek programátorskej kariéry. Ak chceš vedieť ako na ňu, zapoj sa do otvoreného kurzu, ktorému sa do dnešného dňa rozhodlo dôverovať 131 377 študentov.

Zľava zo 195 € na 15 €

 

Nauč sa robiť profesionálne fotografie a zarábať na nich

Foto: Unsplash.com

Zatiaľ čo existuje naozaj nespočet fotografických kurzov, zameraných na konkrétne štýly alebo spôsoby využitia kamery, je ťažké nájsť komplexný kurz ako je tento. Či už si začiatočník alebo pokročilý fotograf, tento kurz ti ukáže ako urobiť profesionálne fotografie špičkovej úrovne, ako ich následne upraviť, ale aj speňažiť.

Zľava z 200 € na 15 €

 

Staň sa profesionálnym pilotom drona

Drony sú v dnešnej dobe čoraz obľubenejšie a zároveň dostupnejšie. Lietanie a natáčanie dronom však nie je prechádzka ružovou záhradou.

Foto: Unsplash.com

Ak sa chceš naučiť, ako vyťažiť zo svojho drona maximum, urobiť dychberúce videá a zároveň oňho neprísť niekde v korunách stromov, mal by si pouvažovať o tomto kurze. Keď budeš ovládať lietanie s dronom, nebudeš mať problém nájsť si super prácu. Piloti dronov sú na trhu čoraz žiadanejší.

Zľava z 95 € na 15 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech