Ako sa každý deň stať lepším o 1 % a získať tak prácu, ktorá stojí za to

  • Mnoho ľudí dnes ešte stále hľadá tajomstvo úspechu, triky, či tipy, vďaka ktorým sa všetko zlepší. Život však takýmto spôsobom nefunguje a žiadne úspechy cez noc sa nedejú. Celé je to inak.
vop
unsplash.com/pexels.com
  • Mnoho ľudí dnes ešte stále hľadá tajomstvo úspechu, triky, či tipy, vďaka ktorým sa všetko zlepší. Život však takýmto spôsobom nefunguje a žiadne úspechy cez noc sa nedejú. Celé je to inak.

Väčšina ľudí robí banálnu chybu, keď si stanovuje dlhodobé ciele, ktoré ich namiesto motivácie skôr stresujú. Namiesto toho by sme sa mali zamerať na každodenný proces, ktorý nás dovedie až k tým veľkým cieľov, ktorých sa dnes len obávame. Predsa len, keď sa namiesto výkonu zameriaš na tréning, môžeš si vychutnať súčasný moment a zároveň sa zlepšovať.

Každý deň je potrebné sa zamerať na to, aby si sa stal aspoň o 1% lepším v čomkoľvek, čo sa snažíš zlepšiť. Ako povedal Helmut Schmidt : „Kto chce dosiahnuť vzdialený cieľ , musí najskôr urobiť veľa malých krokov.“

Dnes sme pre teba vybrali 4 najpredávanejšie kurzy, vďaka ktorým za pár hodín získaš hodnotné vedomosti a určite sa v danej oblasti zlepšíš hneď o niekoľko percent. Nepremeškaj však príležitosť, pretože znížené ceny platia len limitovaný čas.

Staň sa profesionálom v digitálnej maľbe

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: autodesk.com

Chceš sa naučiť, ako maľovať digitálne obrázky pre filmy a hry na profesionálnej úrovni? Kurz fotorealistickej digitálnej maľby ti ukáže, ako vytvoriť solídne portfólio digitálnych obrazov vo Photoshope alebo v Procreate. Tento skill v tvojom CV určite zasvieti.

Zľava zo 110 € na 12 €

Priprav sa na certifikát CompTIA Network+, s ktorým to budeš mať vo svete IT ľahšie

Tento kurz je určený pre profesionálov pracujúcich na základnej úrovni počítačovej podpory, ktorí majú základné vedomosti o hardvéri, softvéri a operačných systémoch, a chcú sa pripraviť na certifikačnú skúšku CompTIA Network+.

Táto certifikácia je však vhodná aj pre tých, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti v oblasti počítačových sietí a získať zručnosti potrebné na začatie kariéry v sieťovej podpore alebo administrácii. Naozaj to stojí za to.

Zľava zo 195 € na 12 €

 

Ako so zvýšiť sebavedomie za pár hodín

Väčšina ľudí neoplýva prílišnou sebadôverou, zďaleka pritom nejde len o introvertov. Tento kurz ti pomôže, aby si si bol istý v každej oblasti tvojho života, či už ide o tvoj pracovný alebo osobný život. Nauč sa, ako posilniť svoje sebavedomie, aby si sa cítil naozaj dobre a bol pripravený robiť zásadné kroky vo svojom živote.

Nie je nič lepšie ako cítiť sa vo svojej koži na 100%, mať odvahu byť samým sebou a komunikovať s ľuďmi s určitou dávkou sebavedomia a zároveň dosahovať to, čo si stanovíš.

Zľava z 50 € na 12 €

 

Nauč sa, ako obchodovať s kryptomenou na burze

V dnešnej dobre je celkom prirodzené, že ľudia hľadajú alternatívy, cez ktoré môžu svoje peniaze zhodnotiť viac, ako pri klasických investíciach. A jednou z nich je práve kryptomena. Nauč sa, ako  správne „špekulovať“ a vystihnúť pravý moment nákupu alebo predaja meny na burze. Kurz poskytuje základy pre tvoju úspešnú kariéru vo vodách kryptomien. Predchádzajúce skúsenosti nie sú potrebné, keďže lektor ti všetko vysvetlí od základov.

Zľava zo 195 € na 12 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech