Ako sa na Slovensku za pár mesiacov naučiť nový jazyk za pár eur?

  • Kto by nechcel ovládať cudzie jazyky? Svet patrí úspešným a úspešní sú hlavne tí, čo vedia jazyky. Ale každý z nás vie, čo je to za námahu ich zvládnuť alebo sa vôbec pustiť do ich učenia.
topcover
unsplash.com
  • Kto by nechcel ovládať cudzie jazyky? Svet patrí úspešným a úspešní sú hlavne tí, čo vedia jazyky. Ale každý z nás vie, čo je to za námahu ich zvládnuť alebo sa vôbec pustiť do ich učenia.

Možno si už vyskúšal skupinové hodiny, alfa hladinu, pobyt v danej krajine a stále akosi nič. Pritom zvládnuť nový jazyk nemusí byť trápenie, ak máš silnú motiváciu, vytrvalosť, disciplínu a v neposlednom rade overeného lektora.

Nájsť toho pravého však často nestojí len veľa času, ale aj peňazí. Jednou z efektívnych a dostupných možností, ako neskočiť v knihe cudzieho jazyka už po druhej kapitole, je zveriť sa do rúk lektorom, ktorí už online vyškolili tisíce študentov po celom svete. Ich kurzy sú hitom na vzdelávacej platforme Udemy a počas limitovaného času ich dnes získaš za 15 eur, tak túto šancu radšej nezahadzuj.

Zisti, ako sa stať polyglotom

V tomto kurze sa dozvieš, ako sa učiť jazyk správnym spôsobom. Jednoducho pochopíš základné gramatické pravidlá, zistíš, ako dodať slovnú zásobu naozaj pod kožu a následne nový jazyk využívať v bežnej komunikácii. Tento kurz ťa síce nenaučí konkrétny jazyk, ale dá ti niečo možno ešte dôležitejšie. Dostaneš návod, ako zvládnuť akýkoľvek jazyk na hovorovej úrovni za pár týždňov a nie rokov.

Zľava zo 100 € na 15 €

 

Nauč sa raz a navždy plynule komunikovať v nemčine

Či už si úplný začiatočník, potrebuješ oprášiť vedomosti zo strednej školy alebo jednoducho nemáš čas navštevovať kurz nemčiny, tento online kurz je niečo pre teba. Pokrýva všetky 4 oblasti, ako rozprávanie, počúvanie, čítanie a písanie po nemecky.

Skvelým benefitom je, že môžeš ísť svojím vlastným tempom. Gramatiku a slovnú zásobu sa naučíš prostredníctvom textov a dialógov vychádzajúcich z každodenných životných situácií.

Zľava zo 195 € na 15 €

Komunikuj bez problémov v japončine – kurz pre začiatočníkov

Tento kurz je vstupnou bránou k získaniu kľúčových vedomostí, aby si mohol bez problémov komunikovať a písať v japonskom jazyku. Vďaka tomuto kurzu získaš aj prax v písaní špecifického písma hiragana a katakana. Okrem písania a zvládnutia japonskej výslovnosti, tu s lektorom preberieš aj témy každodenných rozhovorov.

Zľava zo 100 € na 15 €

 

Rozprávaj po taliansky za pár týždňov

Je len málo jazykov, ktoré sa môžeš naučiť tak rýchlo a jednoducho ako taliančinu. Tento kurz využíva inovatívne vyučovacie metódy, vďaka ktorým sa z úrovne začiatočníka rýchlo dostaneš na úroveň človeka, ktorý nemá problém dorozumieť sa v taliančine.
Intenzita kurzu je pritom prispôsobená každému študentovi podľa jeho potrieb tak, aby vyťažil z online lekcií maximum. Ak si dnes tento kurz kúpiš, budeš mať k nemu neobmedzený prístup.

Staň sa úspešným vďaka reči svojho tela

Úspech dnes už nezávisí len na znalosti cudzích jazykov. Výskumy ukazujú, že 60 až 90 percent našej komunikácie s ostatnými tvorí neverbálna komunikácia. To znamená, že reč tela ktorú používame, je nesmierne dôležitá. A nie je to len o dominantných gestách a spôsobe, akým stojíš. Už nestačí vedieť vedieť len, čo hovoríš, ale predovšetkým ako.

Zľava z 200 € na 15 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech