Ako sa stať najlepším v tom, čo robíš?

  • Na svete je toho naozaj veľa, čo by sme sa mohli naučiť alebo byť v tom lepšími. Je preto ľahké začať pochybovať o vlastných schopnostiach, vzdať sa a nechať veci na zajtra. Ide to však aj inak.
cur
unsplash.com
  • Na svete je toho naozaj veľa, čo by sme sa mohli naučiť alebo byť v tom lepšími. Je preto ľahké začať pochybovať o vlastných schopnostiach, vzdať sa a nechať veci na zajtra. Ide to však aj inak.

Len veľmi málo ľudí má guráž začať robiť to, čo chce na amatérskej úrovni. Vysnívaný job preto odkladajú v mene perfekcionizmu, na lepšie časy – keď budú mať viac času, či menej problémov. Poznáš tých ľudí, hovoria, že sa do niečoho pustia, ale nikdy sa to nestane. Je to určitý stav paralýzy, kedy radšej zostanú pri práci s istotami. Potom sa stávajú len imitátormi toho, čo je už populárne.

Darren Hardy hovorí, že by sme mali bežať smerom k veciam, od ktorých všetci ostatní utekajú preč, potom vynikneme z davu. Pritom sa pomerne rýchlo môžeš dostať do bodu, kedy ťa živí to, čo máš rád. Vyžaduje to však náročnú prácu, obeť a konzistenciu v tom, čo robíš.

Avšak úplne sám sa do tohto bodu dostaneš len veľmi ťažko, preto je dobré učiť sa od tých najlepších koučov či lektorov, ktorí sú v danej oblasti, ktorá ťa zaujíma už nejaký čas ako doma. Presne takých nájdeš na vzdelávacej platforme Udemy.

Dnes máš možnosť získať ich kurzy za zlomok pôvodnej ceny, tak to nepremeškaj (ak sa ti zľavy nezobrazujú, kurzy si otvor cez inkognito.)

 

Nauč sa pracovať v Lightroom ako profík

Chceš, aby tvoje fotky vyzerali viac ako len dobre? Potom je potrebné sa naučiť robiť v svetovo najsilnejšom a najefektívnejšom editorskom programe, ktorý využíva väčšina profesionálov. Ak sa naučíš pracovať v Lightroom, tvoje fotky už ľudia len tak ľahko neprehliadnu.

Zľava z 200 € na 10 €

Začni sa živiť vývojom aplikácií pre Apple

V tomto kurze sa naučíš, ako si vytvoriť vlastnú mobilnú aplikáciu pre iPhone, či iPad. Problém ti nebude robiť ani tvorba klonov Instagramu a Forsquare plus sa stretneš s najlepšími príkladmi kódovania. O hodnote kurzu veľa prezrádza aj 7 500 5-hviezdičkových recenzií.

Zľava z 200 € na 10 €

Nauč sa spropagovať svoj biznis online

Chceš v roku 2017 preraziť na poli online marketingu? Potom je tu pár esenciálnych vecí, na ktoré by si nemal zabúdať, všetky ich pritom zahŕňa tento online kurz. Naučíš sa ako robiť, čo možno najefektívnejší marketing na všetkých sociálnych platformách.  Či už ide o Google reklamu, SEO alebo monetizáciu Instagramu, každou z týchto oblastí ťa prevedú tí najskúsenejší marketéri.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Priprav sa na cennú CAPM® certifikáciu

Táto certifikácia je určená pre projektových pracovníkov s minimálnou praxou a skúsenosťami v projektovej oblasti. S CAPM® preukážeš svoje základné znalosti terminológie a procesov efektívneho projektového manažmentu.

Ak hľadáš možnosť ako sa dostať do projektového manažmentu, zlepšiť si zručnosti vo vedení náročnejších projektov a stať sa atraktívnym pre zamestnávateľov, potom je certifikácia CAPM pre teba to pravé.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK