Ako sa za 2 dni naučiť, to čo by ti bežne zabralo 6 mesiacov

  • Výskum dokázal, že jedným z najdôležitejších faktorov na dosahovanie cieľov je premyslený plán, ako sa k nim dopracovať. Ak nemáš jasno v tom, čo robiť, aby sa tvoja vízia stala realitou veľmi ľahko môžeš stratiť motiváciu.
com
unsplash.com
  • Výskum dokázal, že jedným z najdôležitejších faktorov na dosahovanie cieľov je premyslený plán, ako sa k nim dopracovať. Ak nemáš jasno v tom, čo robiť, aby sa tvoja vízia stala realitou veľmi ľahko môžeš stratiť motiváciu.

Ako sa hovorí vedomosti sú len potenciálnou silou človeka, ktorá sa naplno prejaví až keď ju prenesieme do reálnych činov. Koľko z nás si už povedalo, že sa naučí programovať, dizajnovať, či si založí biznis. Všetci by chceli, ale je to len nekonkrétna vízia, s nejasným prvým krokom.

My ti dnes ten prvý krok ponúkame, a to v podobe online kurzov, ktorými ťa prevedú tí najpovolanejší koučovia. Ako hovorí čínsky filozof Lao Tzu, ak je študent pripravený do cesty mu príde učiteľ, no ak je skutočne pripravený, učiteľ sa z jeho cesty vytratí.

Dnes môžeš za pár eur načerpať  vedomosti od lektorov, ktorých kurzy bežne stoja stovky eur. Stačí použiť promo kód AUG103USN.

 

Kompletný kurz After Effects CC: Zo začiatočníka na experta

Zapoj sa do najkomplexnejšieho a najlepšie hodnoteného kurzu na vzdelávacej platforme Udemy.. Pozostáva z viac ako 235 prednášok a obsahuje 19 hodín video tutoriálov, ku ktorým budeš mať prístup kedykoľvek sa ti zachce. Ak chceš vedieť ako vytvárať, navrhovať a pracovať s pohyblivou grafikou či vizuálnymi efektami, tento kurz ťa určite zaujme.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Pridaj sa k najúspešnejšiemu kurzu venujúcemu sa jazyku Java

Chceš sa vypracovať z človeka, ktorý nemá nič spoločné s kódovaním na pokročilého programátora v Java 8?  Tento fakt potvrdzuje viac ako 100-tisíc zapísaných študentov a tisíce 5-hviezdičkových recenzií. Ak si dáš na príprave záležať, tvoj plat sa môže pohybovať okolo 1708 eur.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Akadémia kritického myslenia alebo ako myslieť ako filozof

Pre dlhodobý úspech v škole, podnikaní a živote, naučiť sa AKO premýšľať je oveľa dôležitejšie než sa učiť, ČO si myslieť. Tento kurz ti ukáže, čo je pre teba dôležité a užitočné, aby sa u teba rozvinulo kritické myslenie, ktoré je základným stavebným kameňom mnohých mysliteľov.

Zľava z 95 € na 10 €

 

Rozprávaj po taliansky za pár týždňov

Je len málo jazykov, ktoré sa môžeš naučiť tak rýchlo a jednoducho ako taliančinu. Tento kurz využíva inovatívne vyučovacie metódy, vďaka ktorým sa z úrovne začiatočníka rýchlo dostaneš na úroveň človeka, ktorý nemá problém dorozumieť sa v taliančine. Intenzita kurzu je pritom prispôsobená každému študentovi podľa jeho potrieb tak, aby vyťažil z online lekcií maximum. Ak si dnes tento kurz kúpiš, budeš mať k nemu neobmedzený prístup.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK