Ako si vybudovať silné meno, nastaviť osobnú značku a dostať svoj projekt do médií?

 • Zisti viac na WomanUp konferencii - Vybuduj si silné meno
 • Zaži 23.marca v Hoteli Color v Bratislave 7 prednášok a diskusií, 12 speakerov a 420 minút programu
 • Early bird lístky za zvýhodnenú cenu iba do 3.marca nájdeš tu
wom
WomanUp
 • Zisti viac na WomanUp konferencii - Vybuduj si silné meno
 • Zaži 23.marca v Hoteli Color v Bratislave 7 prednášok a diskusií, 12 speakerov a 420 minút programu
 • Early bird lístky za zvýhodnenú cenu iba do 3.marca nájdeš tu

Ako vedia médiá posilniť tvoj brand, čo robiť, aby o tebe vedeli novinári, ako si vystavať osobnú značku a v čom vie tvojmu biznisu pomôcť storytelling alebo influencer marketing?

Od onlinu a sociálnych sietí, cez print a magazíny, až po svet podcastov – na konferencii získaš behind the scenes pohľad a návod, ako dostať tvoje podnikanie a skills medzi ľudí. Experti na komunikáciu, storytelling a marketing a osobnosti zo slovenských médií ti ukážu, ako efektívne predstaviť svoju značku a biznis svetu.

woman
zdroj: Natália Vargová

Najznámejší slovenský moderátor, šéfredaktorky top médií, oceňovaný expert na marketing a founder značky, ktorá má miliónové obraty. Pozri sa, čo ťa na konferencii čaká, viac o jednotlivých workshopoch a diskusiách nájdeš tu.

 • Silné PR = silná značka so Senior PR konzultantkou Kristínou Stellou Krištúfkovou z PR agentúry Grayling
 • Značka bez príbehu nemá význam s marketingovým expertom Dr. Pavlom Minárom
 •  Ako zaujať, osloviť a spolupracovať s novinármi s redaktorkou Forbes Simonou Gulisovou
 • Chcem osobnú značku ako Sajfa, ako na to? s moderátorom a influencerom Matejom Cifrom
 • Z 0 na miliónové obraty aj vďaka influencer marketingu so CEO Bloom Robbins Adamom Cvikom
 • Ako vie podcast pomôcť tvojej značke? s Hanou Kobliškovou a Petrou Kubányi
 • Posilni svoj brand pomocou médií s LaLetta, Forbes, Refresher, Startitup

womanup1
zdroj: Natália Vargová

Okrem expertov zo sveta médií spoznáš na evente viac ako 120 žien, ktoré podnikajú a pracujú na svojej kariére. Vedený networking nesmie chýbať na žiadnom našom evente, pretože to, koho poznáš, je rovnako dôležité ako to, ako tvrdo makáš. Na evente získaš aj balíček od našich partnerov Bloom Robbins, Powerlogy, Facederma, fraela, Forbes, Pokkot Beauty, La Letta a ahoy v hodnote 40 eur.

Čaká ťa tiež raňajkové menu od VegaNana, na ktorom nájdeš ich ikonické vegánske nátierky, bagels, čerstvé pečivo, veterníky alebo muffiny. Tvoj pitný režim po celý deň doplnia vitamínové drinky CareLab a minerálne vody Gemerka. Počas lunch break zase ochutnáš zdravé misky od Kaliforňana – čerstvosť, zelenina, kvalitné ingrediencie a mix rôznych chutí a omáčky, ktoré spôsobujú závislosť.

Nenechaj si ujsť príležitosť učiť sa od top osobností slovenského marketingu, médií a socials a posunúť svoj biznis na vyšší level. Počet lístkov je obmedzený, ten svoj si vieš uchmatnúť tu.

final womanup
zdroj: WomanUp
Viac o WomanUp

Projekt, ktorý tvorí vzdelávanie pre ženy na Slovensku. Programy, eventy a webináre, na ktorých sa učíš od lokálnych a globálnych expertov a expertiek. Osobnosti, ktoré svojím biznisom, príbehom, pohľadom na svet a kariérou inšpirujú ostatných. WomanUp vzdeláva, prepája a inovuje, organizuje eventy, webináre a vzdelávacie programy pre ženy, ktoré baví biznis a sebarozvoj.

Má za sebou zorganizovaných viac ako 100 workshopov a na ich eventoch si si mohla vypočuť viac ako 80 osobností, ako Luciu Paškovú, Michala Meška, Lucy Pug, Michala Pastiera, Veroniku Ostrihoňovú, Ivanu Gáborík, Michala Trubana a ďalších. Viac o WomanUp nájdeš na Instagrame @womanupsk alebo na www.womanup.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá