Cestovatelia, pozor. Bratislava dostala novú leteckú linku s letenkami od 10 eur

  • Z Bratislavského letiska si už budeš môcť zaletieť do ďalšieho krásneho mesta
  • Ryanair túto pravidelnú leteckú linku spustí už v novembri
  • Lietať sa bude trikrát týždenne a ceny leteniek sú naozaj lákavé
kijev-z-bratislavy
wallfon.com
  • Z Bratislavského letiska si už budeš môcť zaletieť do ďalšieho krásneho mesta
  • Ryanair túto pravidelnú leteckú linku spustí už v novembri
  • Lietať sa bude trikrát týždenne a ceny leteniek sú naozaj lákavé

Ryanair spustením nových liniek vstupuje na ukrajinský trh. Ukrajina sa tak stane už 36. krajinou, kam táto spoločnosť prevádzkuje svoje lety. Nová linka do Kyjeva bude v prevádzke od novembra a má byť súčasťou zimného letového poriadku 2018. Letenky za ceny od 9,99 € si môžeš kúpiť na stránke spoločnosti už dnes.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: ukrainetrek.com

Linka na Ukrajinu je v poradí už siedmou úplne novou pravidelnou linkou, ktorú v tomto roku otvorí Ryanair priamo z Bratislavy. Koncom marca začína táto nízkonákladová spoločnosť lietať z Bratislavy aj do Burgasu v Bulharsku, na Maltu, na Pafos na Cypre a do Solúna v Grécku.

Všetky nové linky budú s frekvenciou dvakrát týždenne. Od 1. júna sa otvára nová linka do Eindhovenu v Holandsku (2 x týždenne, od októbra 3 x týždenne) a od 28. júna pribudne spoj do Dalamanu v Turecku a späť (1 x týždenne).

Tip na ubytovanie v Kyjeve

Možností, ako sa v Kyjeve lacno ubytovať, je veľmi veľa. Stačí si len vybrať jednu z možností, ktorá ti bude najviac vyhovovať. Na vyhľadanie ubytovania je dobré využiť napríklad HotelsCombined, kde nájdeš ponuky z viacerých portálov na jednom mieste. Jednou z najlacnejších možností je napríklad Domino Hostel Kiev, kde za 3 noci zaplatíté dvaja iba 32€ – 16€/osoba, 5,3€/osoba/noc.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: ukrainetrek.com

Výlet do Černobyľu

Výlet do zakázanej zóny má rôzne príchute. Ročne si zónu pozrie okolo 8000 turistov z celého sveta. Mnohí, ktorí tu boli, hovoria, že miesto má zvláštnu atmosféru a čaro. Väčšina z nich sa do Černobyľu vracia, aby videli nové zákutia a artefakty. Napriek tomu, že zóna pôsobí prázdno, ožíva každou nohou tuláka.

Ideálne je stráviť v zóne dva dni a tým pádom zažiť a vidieť viac, ako iba „povinné“ mesto duchov Pripiať a elektráreň. Zóna a aj samotné mestá v nej ukrývajú mnoho zákutí a objektov, ktoré ocenia nie len fotografi. Viac info o dvojdňovom výlete na CHERNOBYLWEL.COM.

Poprípade si môžeš vybrať služby ďalších agentúr, ktoré organizujú výlety. Zoznam aj s recenziami je dostupný na stránke Tripadvisoru. Ceny za jednodňový výlet začínajú na sume 88 dolárov.

zdroj: bts.aero

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech