AKTUÁLNE: Pri Skalici sa zrútilo menšie lietadlo, zahynuli v ňom traja ľudia

  • Pri Skalici sa zrútilo štvormiestne lietadlo, v ktorom sa nachádzali 3 osoby
  • Všetci traja pasažieri zahynuli, správu potvrdil aj Hasičský a záchranný zbor
Facebook/Hasičský a záchranný zbor
  • Pri Skalici sa zrútilo štvormiestne lietadlo, v ktorom sa nachádzali 3 osoby
  • Všetci traja pasažieri zahynuli, správu potvrdil aj Hasičský a záchranný zbor

Pri Skalici, neďaleko obce Mokrý Háj spadlo malé štvormiestne lietadlo, v ktorom boli traja pasažieri. Lietadlo po páde začalo horieť, všetci pasažieri zahynuli. Požiar uhasili hasiči, ktorí o tragickej nehode informovali prostredníctvom Facebooku. Podľa informácií Polície Slovenskej republiky malo ísť o pasažierov z Českej republiky.

Hasiči z Holíča momentálne zasahujú v katastri obce Mokrý Háj – okres Skalica, kde došlo k pádu malého štvormiestneho lietadla. Po príchode na miesto udalosti vykonali príslušníci prieskum a začali s hasením požiaru lietadla, ktoré po páde na zem zachvátili plamene. Požiar sa im podarilo lokalizovať, momentálne pracujú na jeho likvidácii. V čase nehody sa v lietadle nachádzali 3 osoby, ktoré zasahujúci príslušníci našli bez známok života,“ informoval o tragickej udalosti Hasičský a záchranný zbor prostredníctvom oficiálneho Facebooku.

Pád malého lietadla si vyžiadal 3 životy 🚨Hasiči z Holíča momentálne zasahujú v katastri obce Mokrý Háj – okres…

Posted by Hasičský a záchranný zbor on Friday, August 27, 2021

Pravdepodobne išlo o posádku z ČR. Všetky okolnosti pádu preverujeme. Na miesto bol privolaný aj Letecký úrad,“ objasňuje Polícia Slovenskej republiky. Podľa informácii TV Markíza mal lietadlo pilotovať 47-ročný Slovák, ktorý žije v Česku. Ďalšími dvoma obeťami boli občania Českej republiky.

 

Zdroje: Facebook/ Hasičský a záchranný zbor, Facebook/ Polícia SR, TV Markíza

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie